Ar iespēju skenēt rēķinu svītrkodus Latvijas Pasta pakalpojums to apmaksai būs lētāks 

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 4 mēnešiem.

Latvijas Pasts izstrādājis risinājumu rēķinu svītrkodu skenēšanai, kas ļauj samazināt komisijas maksu par komunālo un citu pakalpojumu apmaksu, informēja pastā.

Papildus līdzšinējām iespējām veikt maksājumus par pakalpojumu saņemšanu pasta nodaļās Latvijas Pasts izstrādājis jaunu risinājumu rēķina svītrkoda skenēšanai, būtiski atvieglojot gan rēķina sagatavošanu pakalpojuma sniedzējam – rēķina izdevējam, piemēram, komunālo pakalpojumu nodrošinātājam, gan arī administratīvās izmaksas Latvijas Pastam. 

Šāds risinājums ļauj ievērojami samazināt arī pakalpojuma maksu komunālo un citu pakalpojumu rēķinu apmaksai pasta nodaļās.

Latvijas Pasts aicina juridiskās personas – pakalpojumu sniedzējus – slēgt līgumus ar Latvijas Pastu, tādējādi ļaujot kopīgi sniegt ērtāku un lētāku pakalpojumu klientiem. 

Latvijas Pasta Komercvadības departamenta direktors Mārtiņš Liepiņš norādīja, ka rēķini bez svītrkoda ir jāapstrādā manuāli, ar roku ievadot nepieciešamo informāciju – saņēmēju, maksātāju, rekvizītus – sistēmā, un tas prasa darba un laika resursu patēriņu.

Savukārt pakalpojumu sniedzējam noslēdzot līgumu ar Latvijas Pastu, rēķinos tiek iestrādāti Latvijas Pasta sistēmām atbilstoši svītrkodi, kas ļauj ātri un ērti apstrādāt rēķinu pasta nodaļā bez papildu darba – to vienkārši noskenējot. 

Rezultātā Latvijas Pasts var būtiski samazināt pakalpojuma maksu klientiem, kas pasta nodaļās apmaksā rēķinus. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti