Amatu pamet ilggadējais «Delfi» galvenais redaktors Bērziņš

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Amatu šomēnes atstās ilggadējais portāla "Delfi" galvenais redaktors Ingus Bērziņš, kura pienākumus pārņems Filips Lastovskis, liecina portāla paziņojums.

Lastovskis galvenā redaktora darbu sāks 24. oktobrī.

AS "Ekspress Grupp" paziņojumā biržai vēsta, ka veiktas izmaiņas arī "Delfi" valdē. Turpmāk kopā ar līdzšinējo valdes priekšsēdētāju Konstantītu Kuzikovu valdē strādās Lastovskis un portāla Biznesa attīstības un abonēšanas nodaļas vadītāja Maira Meija.

Jaunā valde darbu sāks 20. oktobrī, liecina paziņojums biržā.

Lastovskis darbu "Delfi" sāka 2013. gadā, 2021. gadā jau īslaicīgi bija "Delfi" galvenā redaktora pienākumu izpildītājs, bet pēc tam – "Delfi Plus" galvenais redaktors. Savukārt kopš šā gada marta viņš vadīja Latvijas Radio Pētnieciskās žurnālistikas daļu.

Lastovskis ieguvis bakalaura grādu Latvijas Universitātē komunikācijas zinātnē un maģistra grādu politikas zinātnē.

Arī Meija portālā "Delfi" strādā kopš 2013. gada, ieņemot amatus dažādos mārketinga departamentos. Kopš 2021. gada viņa ir "Delfi" Biznesa attīstības un abonēšanas nodaļas vadītāja.

Meijai ir Rīgas Stradiņa universitātē iegūts bakalaura grāds starptautiskajā mārketingā un reklāmā, kā arī Latvijas Universitātē iegūts maģistra grāds starptautiskajā mārketingā un biznesa vadībā.

Kuzikovs aģentūrai LETA atklāja, ka pašlaik citas pārmaiņas kompānijā veikt nav paredzēts. Meija līdztekus valdes locekļa pienākumiem turpinās darbu arī savā pašreizējā amatā.

Bērziņš aģentūrai LETA par turpmāko darbību pārsteidzīgas prognozes neizteica, norādot, ka pašlaik plāno vismaz gadu atpūsties.

Līdz šim valdē kopā ar Bērziņu strādāja arī Anatolijs Golubovs, kurš aģentūrai LETA apstiprināja, ka darbu turpinās kā "Rus.Delfi" redakcijas galvenais redaktors.

Jau ziņots, ka 2021. gadā AS "Delfi" strādāja ar 5,779 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 40% vairāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa pieauga 2,3 reizes līdz 772 710 eiro.

Kompānija reģistrēta 2000. gada augustā, un tās pamatkapitāls ir 3,201 miljons eiro.

"Delfi" ir interneta mediju uzņēmums ar pamatuzdevumu piesaistīt plašu auditoriju un veikt reklāmas tirdzniecību. Latvijā "Delfi" pārvalda portālus "delfi.lv", "rus.delfi.lv", "calis.lv", "turismagids.lv", "turgid.lv", "tasty.lv", "skats.lv", "tchk.lv", "laikaprognoze.lv", "tavamaja.lv", "tavsdarzs.lv", "domsad.lv", "vina.lv", "mansdraugs.lv", "zooklub.lv", "techlife.lv", "orakuls.lv", "podkasti.lv", "campus.delfi.lv", "mvp.lv" un "atverskapi.lv".

AS "Delfi" pieder AS "Ekspress Grupp" grupai, kuras struktūrvienības darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti