Aizdomās par zīdaiņa seksuālu izmantošanu aizturētais vīrietis sitis savu civilsievu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem un 9 mēnešiem.

Aizdomās par desmit mēnešus vecas meitenes seksuālu izmantošanu aizturētais pusmūža vīrietis iepriekš sitis savu civilsievu. Tādēļ viņa uz laiku dzīvoja krīzes centrā Daugavpilī, to Latvijas Televīzijas raidījumā "Panorāma" atzina Kokneses novada pašvaldības vadītājs Dainis Vingris.

Viņš norādīja, ka "par ģimeni to laikam nevar saukt". Pērn sieviete ar šo vīrieti dzīvojusi civillaulībā. Tobrīd viņai bija viens bērns un viņa bijusi otrā bērna gaidībās. Vīrietis pret dzīvesbiedri izturējies vardarbīgi – sitis viņu, kā dēļ sieviete nokļuva krīzes centrā, kur viņai sniegta arī psihologa palīdzība.

Pēc tam pašvaldība sievietei Koknesē atradusi sociālo dzīvokli ar divām istabām. Uz Iršu pagastu, kur dzīvojis vīrietis, sieviete ar bērniem, iespējams, devās ciemos pie savas mātes, pieļāva Vingris, norādot:

Kokneses novada bāriņtiesai tagad būs jālemj, vai bērni var palikt pie mātes vai tie būtu jānodod vecvecāku aprūpē, vai arī jāmeklē citi vecāki. 

Desmit mēnešus vecā meitenīte patlaban ārstējas Bērnu slimnīcā Rīgā.

Slimnīcas ginekoloģe Ilona Auziņa raidījumam „Panorāma” teica, ka meitenītei bijusi vidēji smaga trauma un viņai ir veikta operācija – „bija nepieciešams slēgt brūcītes un apturēt asiņošanu”. Meitenītes stāvoklis pēc operācijas ir apmierinošs un viņa ir kopā ar savu mammu.

Ārste atzina, ka viņas praksē šis ir otrs šāds gadījums, kad seksuāli izmantots tik mazs bērns.

Pirmajā reizē seksuālā vardarbība pastrādāta pret septiņus mēnešus vecu meiteni. Toreiz nodarījums bija „daudz smagāks”, bet tad, pateicoties kopējām pūlēm, „viss beidzās labi”.

Jau vēstīts, ka policija sestdien aizturējusi pusmūža vīrieti par seksuālu vardarbību pret desmit mēnešu vecu meiteni. Sākts kriminālprocess pēc 160.panta 6.daļas par seksuālu vardarbību. Vīrietim piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti