Panorāma

Rīgā ēdināšanas taloni saglabāsies līdz rudens brīvlaikam

Panorāma

Panorāma

Aizdomās par dzimumnoziegumu aiztur pedagogu

Aizdomās par dzimumnoziegumu pret nepilngadīgajiem aiztur Carnikavas pamatskolas skolotāju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Aizdomās par dzimumnoziegumu pret nepilngadīgajiem policija aizturējusi Carnikavas pamatskolas skolotāju. Viņam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Skolas direktors uzsver, ka šādiem cilvēkiem nav vietas skolā un uzteic bērnus par drosmi vērsties pēc palīdzības. 

Valsts policijā Latvijas Televīzijai (LTV) apstiprināja, ka 2. oktobrī pedagogam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, bet plašākus komentārus policija pagaidām izmeklēšanas sākumposmā sniegt atsakās.

Carnikavas pamatskolas direktors Raivis Pauls LTV apstiprina, ka policijā ir vērsies viņš – pēc tam, kad saņēmis anonīmu vēstuli par skolotāja darbībām.

"Es saņēmu anonīmu e-pastu ar šāda veida informāciju un nodevu to tālāk Valsts policijai. Un policija rīkojās zibenīgi. (..) Mēs sadarbojamies ar policiju, un mēs paši vērsāmies policijā. Izmeklēšanas gaitā policisti ir guvuši apstiprinājumu vai apliecinājumu aizdomām. Viņam ir piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums – līdz tiesai," saka Pauls.

Šis nav pirmais gads, kad gados jaunais skolotājs strādā skolā. Līdz šim par viņu saņemtas sūdzības par mācību stundu kvalitāti. Direktors aicina audzēkņus neklusēt, ja pedagogs vēl kādam ir darījis pāri.

"Nevienam bērnam nav jājūtas apdraudētam skolā. Gribētos ticēt, ka nebūs daudz epizožu. No otras puses, arī gribas, ja ir epizodes, lai bērni nekautrējas runāt," piebilst Pauls.

Pašvaldības vadītājs uzsver, ka gaida izmeklēšanas rezultātus. "Viennozīmīgi tas ir ļoti satraucošs gadījums, un es uzticos, ka Valsts policija to izmeklēs. Bet es varu pateikt savu personisko viedokli, ka tādi cilvēki skolā strādāt nedrīkst," spriež Ādažu novada domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks (Latvijas Reģionu apvienība).

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti