Panorāma

Aicina palielināt prasības kravas auto vadītājiem

Panorāma

Panorāma

Ar Ziemassvētku sūtījumiem pāri okeānam jāpasteidzas

Aicina pasteigties ar Ziemassvētku sūtījumiem pāri okeānam

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 6 mēnešiem.

Valsts akciju sabiedrība "Latvijas pasts" aicina pasteigties ar Ziemassvētku sūtījumiem uz ASV un citām valstīm, kas atrodas pāri okeānam. Aizķeršanās varētu būt mērķa valsts šķirošanas cehos. Sūtījumus uz pēdējo brīdi aicina neatlikt arī Latvijā, ja pakas plānots sūtīt ar pakomātiem.

Gada beigas ir īpaši saspringts laiks pasta darbiniekiem. Sūtījumu apjoms ir ārkārtīgi liels. Ar sūtījumiem, ko Latvijas iedzīvotāji saņem no citām valstīm, problēmas pastā negaida. Cita situācija ir ar paciņām, ko Latvijas iedzīvotāji sūta uz ārzemēm. Tur ir jāievēro strikti termiņi, ja ir vēlme, lai apsveikums sasniedz adresātu Ziemassvētkos.   

"Tā, piemēram, Amerika – burtiski pēdējās dienas, ja mēs gribam pagūt līdz Ziemassvētkiem. Savukārt Lietuva, Igaunija, Vācija, tuvākās valstis, tur mēs varam līdz kādiem padsmitajiem decembra datumiem būt vēl salīdzinoši droši. Bet vienmēr – jo ātrāk, jo labāk. Un precīzi dati. Tas ir pasta biznesā pats galvenais," stāstīja  "Latvijas pasta" Starptautiskā departamenta direktors Andris Eglājs.

Eglājs skaidroja, ka paciņas nosūtīšana uz valsti, kas atrodas cita kontinentā, ir apgrūtināta ar to, ka no Latvijas nav tiešo reisu. Tādēļ sūtījumi iziet cauri lielākajām Eiropas lidostām, kuras jau tā ir ļoti noslogotas.

Savukārt pakomātu lietotājiem pirmssvētku laikā varētu nākties savu paciņu pagaidīt dažas papildu dienas. Tas ir saistīts ar lielo pieprasījumu pēc šī pakalpojuma un paku skapju ierobežoto ietilpību.    

"To nodalījumu ir tik, cik ir. Un tādēļ mēs ļoti velētos aicināt saņēmējus, tiklīdz ir saņemta īsziņa, uzreiz doties pēc paciņas. Lai tātad būtu vieta, kurjeram kur ievietot nākamos sūtījumus. Jo šobrīd kurjers brauc uz paku skapjiem vairākas reizes dienā un sevišķi uz tiem, kas ir populārāki vai noslogotāki," norādīja "DPD Latvija" pārdošanas un mārketinga vadītāja Dita Mirbaha.

Pakomātu uzņēmums aicina izmantot pēc iespējas mazāk noslogotus paku skapjus, kā arī pēc iespējas ātrāk nodot sūtījumus.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti