Aicina komersantus pieteikties iniciatīvai «Ierēdnis ēno uzņēmēju»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Ar mērķi izprast uzņēmēju vajadzības valsts pārvalde aicina komersantus pieteikties iniciatīvai “Ierēdnis ēno uzņēmēju”.

Raimonds Aleksejenko par akciju "Ierēdnis ēno uzņēmēju"
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

Līdz 16. augustam ikviens uzņēmējs aicināts pieteikties iniciatīvai “Ierēdnis ēno uzņēmēju”. Tās laikā 16. septembrī pirmo reizi Latvijā uzņēmējam būs iespējams saņemt valsts iestādes pārstāvja jeb ierēdņa bezmaksas konsultāciju, kā arī saņemt atgriezenisko saiti par problēmas risinājumu. Tāpat komersants varēs rosināt nepieciešamos uzlabojumus regulējumā, tādējādi iesaistoties Latvijas un arī Eiropas Savienības tiesību aktu izstrādes un pilnveides procesā.

Pieteikties iniciatīvai var, aizpildot anketu tiešsaistē ierednieno.org.

"Ja jūs iedomājaties valsts pārvaldi, tad ļoti daudziem ierēdņiem nav nekādas pieredzes privātajā sektorā, bet lēmumi, ko mēs pieņemam, ir bieži vien ļoti saistīti ar to, ko dara uzņēmējs. Tā kā nav pieredzes, nav dziļas sapratnes parasti par to, kā tas ietekmē. Tas, ko mēs gribam ar šo iniciatīvu, ir domu apmaiņa - lai cilvēki, kas strādā valsts pusē, redz, ka lēmumu radītie šķēršļi nav izdomājums, pārspīlējums no uzņēmēju puses. Ir lietas, kuras praktiski traucē uzņēmējam darbu. Tāpēc mēs izveidojām šo iniciatīvu, kurā uzņēmējs identificē problēmu, kura viņam šķiet risināma, un ierēdnis attiecīgi tāpat kā skolēns ēno uzņēmēju un iepazīstas ar problēmām, piedāvājot kādreiz arī kādus risinājumus," ideju skaidro Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks Raimonds Aleksejenko.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti