Āgenskalnā vairākās ielās ievieš zonu ar atļauto braukšanas ātrumu 30 km/h (precizēta)

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Rīgas domes Satiksmes departaments sācis darbu pie 30 kilometru stundā (km/h) zonas ieviešanas Āgenskalna apkaimē, informēja domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Precizējums

Avots 22. septembra ziņā precizēja ielas, kurās paredzēti atļautā ātruma ierobežojumi.

Satiksmes organizācijas izmaiņas tiks ieviestas teritorijā starp Kalnciema ielu, Melnsila ielu, Nometņu ielu, Aleksandra Grīna bulvāri, Bāriņu ielu un Daugavgrīvas ielu.

Turpmāk tur autovadītājiem būs jāpārvietojas ar maksimālo braukšanas ātrumu 30km/h.

Paziņojumā medijiem norādīts, ka šādas zonas Rīgas ielās pakāpeniski tiks ieviestas arī turpmāk, īpaši apkaimju ielās, kur ir privātmājas un vēsturiski nav izbūvētas ietves. Tas tiek darīts, lai uzlabotu gājēju drošību un padarītu apkaimi draudzīgāku mazaizsargātākajiem satiksmes dalībniekiem.

Satiksmes organizācijas izmaiņas veiktas Eiropas Mobilitātes nedēļas ietvaros, kuras mērķis ir aicināt cilvēkus dažādot pārvietošanās veidus, lai risinātu Eiropas Savienības iedzīvotājiem aktuālas problēmas – mazinātu satiksmes sastrēgumus un atmosfēru sasildošo izplūdes gāzu apjomu pilsētās, mudinātu pārvietoties ar velosipēdu un kājām, uzlabojot sabiedrības veselības stāvokli.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti