Dienas ziņas

Labdarības pasākums "Mazajai sirsniņai"

Dienas ziņas

Tiešmaksājumu griestu noteikšana iestrēgusi

4.maija svētkus Rēzeknē atzīmē ar velobraucienu

4. maija svētkus Rēzeknē atzīmē ar velobraucienu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

4. maija svētki Rēzeknē pulcēja velobraucējus, kas devās kopīgā izbraucienā pa pilsētas ielām. Tā noslēgumā dalībnieki vienojās skaļā zibakcijā. Ierastā svinīgi klāta galda vietā rēzeknieši šoreiz sarīkoja  pikniku Rēzeknes pilskalnā.

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svinības Rēzeknē sākas ar ziedu nolikšanu pie pieminekļa “Vienoti Latvijai”, kur valsts himnu spēlēja pūšamo instrumentu orķestris “Rēzekne”. Tam sekoja draudzības velobrauciens "Rēzeknes serpentīns”.

Plecu pie pleca braucienu uzsāk vairāki simti dalībnieku - gan lieli, gan mazi velobraucēji. "Tā ir kā ģimenes tradīcija, kad varam kopā pavadīt laiku un fiziskās aktivitātes, kas ir ļoti laba lieta īstenībā," teica velobrauciena dalībniece Laura.

"Pasākums nav ar sacensību raksturu. Tātad brauc visi vienkārši – izbraukt kopā, kopā būt svētkos. Veidojot gan mazākas komandas, lielākas, gan skolu, gan tāpat vienkārši draugu komandas. Vai arī vienkārši individuāli ar dažādiem riteņiem – gan ar skrejriteņiem, gan ar lielākiem, mazākiem riteņiem," skaidroja Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes vadītāja vietniece Valentīna Svilāne-Dūda.

Draudzības velobrauciens noslēdzās pie Rēzeknes pilskalna, kur ikviens bija aicināts ar zvaniņiem, grabuļiem un skaļām ovācijām piedalīties zibakcijā “Latvija skani!”. Lai gan laikapstākļi šajā svētku dienā ar sauli īpaši nelutina, tas nebija traucēklis svētku svinētājiem uz Rēzeknes pilskalnu doties ar groziņiem, lai kopā baudītu Brīvības pikniku un svētku koncertu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti