Dienas ziņas

Lietuvas prezidents: "Vagner" klātbūtne palielina provokāciju risku

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Darbu beigs Rīgas 46. pasta nodaļa; mainīsies pasta indeksi

Rīgā slēgs 46. pasta nodaļu Kalnciema ielā; mainīsies pasta indeksi

Rīgā 25. augustā darbu beigs 46. pasta nodaļa Kalnciema ielā 48. Pēc tam nodaļas klienti sūtījumus varēs saņemt tuvākajos pakomātos vai Rīgas 29. vai 83. pasta nodaļā. Daļai tās līdzšinējo klientu arī mainīsies pasta indekss.

Klientu grupai, kas dzīvo Šampēterī un Pleskodālē, indekss paliks nemainīgs – "1046", bet jaunā apkalpojošā pasta nodaļa būs 29. nodaļa Zolitūdē. 

Taču 46. nodaļas klientiem, kas dzīvo tuvāk Āgenskalnam, apkalpojošā nodaļa turpmāk būs 83., kas atrodas pie Botāniskā dārza, un pasta indekss būs "1083".

Precīzu sarakstu ar adresēm, kurām mainīsies pasta indekss, var atrast uzņēmuma  "Latvijas pasts" mājaslapā.

"Kopumā redzam, ka iedzīvotāju paradumi mainās, iedzīvotāji arvien vairāk izvēlas sūtījumus izņemt pakomātos. Arī tradicionālo pasta sūtījumu skaits katru gadu krīt, kas samazina klientu skaitu nodaļās," iemeslus skaidroja valsts akciju sabiedrības "Latvijas pasts" Komercvadības departamenta direktors Mārtiņš Liepiņš, norādot, ka uzņēmumam ir jāstrādā "efektīvi, rentabli" un atkarībā no klientu skaita nodaļās un pieprasījuma un pakalpojuma nodaļas tiek optimizētas.

Turklāt 46. nodaļas telpām bija arī nesakārtotas īpašumtiesības – tās nevienam nepiederēja. Telpas tiks izsolītas, un arī tāpēc pasta nodaļa tur vairs nedrīkstētu atrasties.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti