Latgalē slēgti astoņi applūdušu ceļu posmi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 2 mēnešiem.

Saistībā ar ūdens līmeņa paaugstināšanos, valsts ceļu tīklā ir applūduši un satiksmei slēgti deviņi vietējo autoceļu posmi, no tiem astoņi posmi ir Latgalē, viens – Vidzemē, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Daugavpils novadā slēgti:

  • vietējā autoceļa Ilūkste–Rubanišķi–Daugavpils (V711) posmi 7,65.–8,0. kilometrā (km) un 14,45.–14,75. km. Slēgtos posmus var apbraukt pa Daugavpils apvedceļu (A14) un reģionālo autoceļu Svente–Lietuvas robeža (Subate) (P70);
  • vietējā autoceļa Bebrene–Zariņi–Dviete (V710) posms 3,3. kilometrā, apbraukšana pa autoceļiem Ilūkste (Virsaiši)–Bebrene–Birži (P72) un Jēkabpils–Dignāja–Ilūkste (V783);
  • vietējā autoceļa Rubanišķi–Svente–Šarlote (V698) posms 0,82. kilometrā, apbraukšana pa Daugavpils apvedceļu (A14);
  • vietējā autoceļa Ilūkste–Pārceltuve (V718) posms pie Pristaines (2,8. km), apbraucamā ceļa nav.

Krāslavas novadā slēgti:

  • autoceļa Dagda–Andzeļi–Ezernieki (V616) posms no 17,56. līdz 17,65. km, apbraukšana pa autoceļu Ezernieki–Patmalnieki (V608) caur Andžāniem un autoceļu Rēzekne–Dagda (P55).

Ludzas novadā slēgti:

  • autoceļš Kušneri–Plaudiši (V535) posmā no 5,30. līdz 5,70. km, apbraukt slēgto posmu iespējams pa pašvaldības ceļiem.

Jēkabpils novadā slēgti:

  • vietējā autoceļa Jēkabpils–Dignāja–Ilūkste (V783) posms pie dabas lieguma "Dvietes dumbrāji". Slēgto posmu var apbraukt pa autoceļiem Ilūkste (Virsaiši)–Bebrene–Birži P72 un Rubeņi–Dunava (V801).

Smiltenes novadā slēgtI:

  • vietējā ceļa Branti–Pieniņi–Lankalne (V251) posms 9. kilometrā, apbraukšana iespējama pa vietējiem ceļiem Ķieģeļceplis–Lizdole (V267) un Lembis–Drusti (V235).

Aktuālā informācija par slēgtajiem posmiem pieejama braukšanas apstākļu kartē VSIA "Latvijas Valsts ceļi" mājaslapā šeit.

Turpinoties atkusnim, pavasara šķīdoņa dēļ autotransporta masas ierobežojumi patlaban ir ieviesti 794 valsts autoceļu posmos ar grants segumu. Vēl arvien visvairāk posmu ar ierobežojumiem saglabājas Cēsu apkārtnē, kur transporta masas ierobežojumi noteikti 109 ceļu posmos. Madonas novadā ierobežojumi ieviesti 66 grants ceļu posmos, Jēkabpils novadā – 56, Aizkraukle novadā – 46.

Ierobežojumus nosaka, izvērtējot katra ceļa faktisko stāvokli un tā nestspēju, tāpēc posmu skaits, kur tie ir aktuāli, var mainīties katru dienu. Karte ar posmiem, kur noteikti ierobežojumi, atrodama šeit.

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti