Mainās Autotransporta direkcijas pagaidu valdes sastāvs

Trešdien, 31. janvārī, mainīts VSIA "Autotransporta direkcija" (ATD) pagaidu valdes sastāvs. Par pagaidu valdes locekli ievēlēts Satiksmes ministrijas (SM) Autoceļu infrastruktūras departamenta direktors Tālivaldis Vectirāns, bet priekšsēdētājs pagaidu valdei paliek līdzšinējais – Artūrs Caune.

ATD dalībnieku sapulcē nolemts mainīt pagaidu valdes sastāvu, jo līdzšinējā pagaidu valdes locekle Svetlana Mjakuškina iesniegusi paziņojumu par amata atstāšanu.

Ievēlētajam pagaidu valdes loceklim Tālivaldim Vectirānam ir ilglaicīga pieredze satiksmes un transporta jomā. Viņš ir bijis Transporta būvju uzturēšanas un būvniecības pārvaldes priekšnieks Rīgas domes Satiksmes departamentā. Šobrīd strādā Satiksmes ministrijā, kur viņa pienākumos ir ilgtspējīgas valsts politikas izstrāde un īstenošana transporta nozares autosatiksmes apakšnozarē – autoceļu un ceļu infrastruktūras satiksmes drošības jomā.

Vectirāns ieguvis inženiera profesionālo maģistra grādu Latvijas Lauksaimniecības universitātē. 

Šobrīd notiek atklāts konkurss uz ATD valdes priekšsēdētāja amatu, kā arī diviem valdes locekļa  amatiem – pakalpojumu nodrošināšanas jautājumos autopārvadājumu jomā un sabiedriskā transporta un risku vadības jomā.

Atlases un novērtēšanas procesu īsteno nominācijas komisija sadarbībā ar personāla atlases konsultantu SIA "Astral Executive Search".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti