Rīta Panorāma

Partenons rada saspīlējumu starp Grieķiju un Lielbritāniju

Rīta Panorāma

Rīta Panorāma

Intervija ar Ministru prezidenti Eviku Siliņu

Siliņa: Bieži vien ļoti lielie pierādījumu apjomi tiesās tikai tērē laiku 

Tiesu sistēmā ir iespējami uzlabojumi pierādījumu apjoma daudzumā, kur, piemēram, ļoti lieli pierādījumu apjomi tikai tērē laiku. Tā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja premjerministre Evika Siliņa ("Jaunā Vienotība"). 

Komentējot Zolitūdes traģēdijas 10 gadadienu un traģēdijas krimināllietas iztiesāšanu, Siliņa pauda: "Man bija ļoti sāpīgi redzēt cietušos, un uz viņu jautājumu, kāpēc 10 gadu laikā nav vēl tas rezultāts līdz galam, man ir grūti atbildēt. Un es kā politiķe, protams, nedrīkstu komentēt, izteikt spriedumus par tiesu, bet, manuprāt, ir iespējami uzlabojumi kaut vai pierādījumu apjoma daudzumā."

Premjere uzskata, ka nav vajadzīgs tik liels pierādījumu apjoms. "Es nedomāju, ka ir vajadzīgs tik liels pierādījumu apjoms. Faktiski tiesai, ja viņa var atrast pierādījumus pāris dokumentos, tur jau ir skaidra tā rīcība un bieži vien ļoti lielie pierādījumu apjomi tikai tērē laiku," sacīja Siliņa.

Viņa uzskata, ka šajā sakarā ir iespējami uzlabojumi. 

"Skaidrs, ka ir iespējami uzlabojumi, kā tiesa var izvērtēt pierādījumu apjomu un atteikties varbūt arī no kādiem liekiem pierādījumiem, kas varbūt pat apzināti reizēm tiek iesniegti un nav uztverami par pierādījumiem, novilcina tiesu, – varētu arī atteikties no tādiem," pauda Siliņa. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti