Panorāma

Kā pie frontes strādā kaujas mediķi Ukrainā?

Panorāma

Panorāma

Godināti Ministru kabineta balvas ieguvēji

Godināti Ministru kabineta balvas 2023. gada laureāti

Otrdien, 28. novembrī, vakarā svinīgi pasniegtas Ministru kabineta balvas sešiem izciliem sabiedrības pārstāvjiem, kuri ar savu darbu vairojuši Latvijas labklājību, saliedējuši sabiedrību un cēluši nacionālo pašapziņu. Apbalvojumu saņēmēju darbs mūža garumā ir vairojis un turpina vairot mūsu visu lepnumu par Latviju.    

Ministru kabineta balva ir otrs augstākais apbalvojums Latvijā un to pasniedz par nozīmīgiem darbiem vai nopelniem mūsu valsts labā. Ar stāvovācijām, saņemot balvu, uz skatuves tika sagaidīts rakstnieks Alberts Bels.

Viņš apbalvots par izcilu sniegumu Latvijas literatūrā un ieguldījumu Latvijas neatkarības atjaunošanā.

Balvas saņēmēju vidū ķīmijas doktors Pāvels Arsenjans, kurš ir viens no augstākās raudzes zinātniekiem Latvijā. Arsenjana pētījumi par selēna pielietojumu medicīnā pavēruši iespējas radīt jaunus pretvēža preparātus.

Par profesionālu un nozīmīgu ieguldījumu ģimnāzijas attīstībā apbalvojumu saņēma Rīgas Valsts klasiskās ģimnāzijas direktors Romans Alijevs. Viņš ir viens no pirmrindniekiem, veidojot latvisku izglītības vidi gan ģimnāzijā, gan visā Latvijā.

Uz skatuves saņemot balvu tika godināti arī Nacionālo bruņoto spēku majors Jānis Slaidiņš,  fonda "Nāc līdzās!" vadītāja Sarma Freiberga un  centrs "Marta"  par pašaizliedzīgo un neatlaidīgo darbu vardarbības pret sievietēm mazināšanā.

Ministru kabineta balva ir arī apliecinājums, ka arī ikdienā ir svarīgi atcerēties cilvēkus, kuri veido labāku Latviju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti