Panorāma

Ukraina iznīcina Krievijas lidmašīnas neredzētos tempos

Panorāma

Panorāma

Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs jaunās telpās

Atklāj Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra jaunās telpas

Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centrs ceturtdien Tvaika ielā 2 atklāja jaunu ambulatoro centru. Jaunuzceltajā ēkā ir telpas pacientu rehabilitācijai, fizioterapijai, ergoterapijai un cita veida terapijām, piemēram, mūzikas un gaismas. Pirmos pacientus paredzēts uzņemt pirmdien.

Izmaiņas skārušas arī palīdzības klāstu. Galvenais jaunums ir dienas stacionārs, kāda līdz šim Tvaika ielā nebija, bet turpmāk pacienti palīdzību varēs saņemt ātrāk.

Pieaugušajiem būs pieejama arī agrīnās intervences programma. Vēl ieviesta arī ambulatorā rehabilitācija un paplašinātas iespējas citu speciālistu klātbūtnei.

Paredzēts, ka palīdzību centrā varēs saņemt 170 klienti dienā.

"Ieeja būs no ielas, tas nozīmē, ka viņiem nevajadzēs iet slimnīcas teritorijā, nevajadzēs meklēt ēku kaut kur visā teritorijā, tas būs ērti. Divstāvu nams pieejams, plašs, gaišs, simpātisks, es noteikti ceru, ka tas patiks un tas mazinās to stigmatizāciju, un vieglāk būs atnākt uz pirmo konsultāciju," sacīja Rīgas Psihiatrijas un narkoloģijas centra valdes priekšsēdētāja Sandra Pūce.

Teju 3000 kvadrātmetru plašo ēku uzbūvēja nepilna gada laikā, un tā izmaksājusi vairāk nekā septiņus miljonus eiro, no kuriem lielākā daļa bija Eiropas Reģionālās attīstības fonda nauda.

Tvaika ielā Psihiatrijas un narkoloģijas centrs pērn apmeklēts nepilnus 50 000 reižu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti