Rīgas apvedceļa un vietējā ceļa Ķekava–Plakanciems krustojumā aizliegs kreisos pagriezienus

No 29. septembra tiks slēgti kreisie pagriezieni Rīgas apvedceļa (Salaspils–Babīte) (A5) krustojumā ar vietējo autoceļu Ķekava–Plakanciems (V6), informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).

LVC norādīja, ka līdz ar jauna divlīmeņu šķērsojuma izbūvi izmaiņas izdarīs, lai uzlabotu satiksmes drošību uz viena no noslogotākajiem valsts autoceļiem.

Lai no Jūrmalas puses nokļūtu Ķekavā pa vietējo autoceļu V6, turpmāk apgriešanās manevrs būs jāveic autoceļa A5 un Bauskas šosejas (A7) aplī. Savukārt doties Salaspils virzienā no Ķekavas pa vietējo autoceļu V6 būs iespējams pa jaunizbūvēto Ķekavas apvedceļa pārvadu, kur ir izbūvēts divlīmeņu krustojums un ir iespējams veikt drošu apgriešanās manevru. 

Kreisie pagriezieni ir viens no bīstamākajiem manevriem satiksmē, īpaši bīstami tie ir uz tik noslogota valsts galvenā autoceļa kā Rīgas apvedceļš, norādīja LVC. Satiksmes intensitāte Rīgas apvedceļa (A5) posmā starp Jelgavas šoseju (A8) un Liepājas šoseju (A9) ir vairāk nekā 14 000 transporta vienību diennaktī, no kurām 20% ir kravas transports. Apvedceļa posmā starp Jelgavas un Liepājas šosejām pēdējo sešu gadu laikā notikuši vairāk nekā 65 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši vai ievainoti vairāk nekā 70 cilvēki, bet bojā gājuši trīs.

Lai uzlabotu satiksmes drošību, šā gada jūnijā jau tika likvidēti 32 kreisie pagriezieni no un uz apvedceļu A5.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti