Panorāma

Latvijai jāstrādā pie enerģētikas politikas attīstības

Panorāma

Panorāma

Uzbrukumā, iespējams, cietusi Daugavpils slimnīcas vadītāja

Uzbrukumā, iespējams, cietusi Daugavpils slimnīcas vadītāja

Daugavpilī noticis uzbrukums, kurā sadurta kāda amatpersona. Policija norāda, ka uzbrukums nav saistīts ar profesionālo darbību, taču notikušo nekomentē un arī cietušās personas vārdu pagaidām neatklāj. Portāls "Čaika", atsaucoties uz saviem avotiem, ziņo, ka cietusī ir Daugavpils slimnīcas vadītāja Inta Vaivode.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Simona Grāvīte Latvijas Radio apstiprināja, ka uzbrukums noticis, bet detaļas par uzbrukumu un to, kurš cietis, ņemot vērā, ka šobrīd notiek aktīva izmeklēšana, policija nesniedza.

"Valsts policija var apstiprināt, ka piektdien ir saņēmusi informāciju, ka kādai personai Daugavpilī ir nodarīti miesas bojājumi. Šobrīd policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka tas nav saistīts ar profesionālo darbību un noteikti nav bijis nekāds pasūtījuma uzbrukums, bet, ņemot vērā, ka šobrīd notiek aktīva izmeklēšana, mēs pagaidām no plašākiem komentāriem atturēsimies," Latvijas Radio pauda Grāvīte.

Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Simona Grāvīte
00:00 / 00:23
Lejuplādēt

Taču vietējiem portāliem, tostarp "Čaika" un arī Latvijas Televīzijai (LTV) no neoficiāliem avotiem zināms, ka šī persona ir Daugavpils reģionālās slimnīcas valdes priekšsēdētāja Vaivode.

Daugavpils reģionālajai slimnīcai ir vēl viens valdes loceklis – Edgars Labsvīrs, kurš gan LTV norādīja, ka pagaidām slimnīca no komentāriem atsakās.

Saskaņā ar neoficiālu informāciju Vaivode tiešām atradusies kritiskā stāvoklī ar vairākām brūcēm, taču viņas veselības stāvoklis ir uzlabojies, un Valsts policija sola tuvākajā laikā sniegt plašāku informāciju.

Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš otrdien, 28. maijā, atbildot uz žurnālistu jautājumu, kas pašvaldībai zināms par Vaivodes saduršanu un vai nav bažu par slimnīcas darba nodrošināšanu, norādīja, ka šādu bažu nav un iestāde turpina strādāt ierastajā režīmā.

"Slimnīcā ir divi valdes locekļi. Slimnīcas darbība tiek nodrošināta ierastajā darba režīmā," sacīja domes priekšsēdētājs.

Elksniņš arī aicināja visus vadīties pēc Valsts policijas publiskajiem paziņojumiem, jo pašlaik notiek izmeklēšana un Valsts policija zina labāk, kas būtu atklājams par šo notikumu.

"Viss pārējais ir skriešana kaut kam pa priekšu, kas lielā mērā var pat arī traucēt vai apgrūtināt izmeklēšanu,"

žurnālistiem norādīja pilsētas mērs.

KONTEKSTS:

Vaivode slimnīcas valdes priekšsēdētājas amatā stājās pagājušā gada rudenī, nomainot iepriekšējo vadītāju Grigoriju Semjonovu laikā, kad publiski ziņots, ka slimnīca nonākusi pamatīgās finanšu grūtībās. Vaivode kandidēja iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās no Kristīgi demokrātiskās savienības saraksta, taču domē neiekļuva. Pirms slimnīcas vadīšanas Vaivode bijusi direktore vairākos privātos medicīnas centros.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti