Patvērumu meklētāju izmitināšanas centra «Liepna» atjaunošanā ieguldīs 4,2 miljonus eiro

Ieguldot vairāk nekā 4,2 miljonus eiro, patvērumu meklētāju izmitināšanas centra "Liepna" ēku pielāgos ilgtermiņa ekspluatācijai, informēja Iekšlietu ministrijā.

Projekts paredz siltināt ēku, nomainīt logus, atjaunot apkures sistēmu un iekštelpas, kā rezultātā uzlabosies ēkas siltumnoturība un veicināta energoresursu efektīva izmantošana, palielinot ēkas kalpošanas laiku.

Tāpat tiks labiekārtota teritorija – izbūvēti pievedceļi un stāvlaukumi, izveidots apgaismojums, pārbūvēta katlu māja, garāža.

Tādējādi patvēruma meklētājiem tiks nodrošināti izmitināšanas apstākļi atbilstoši Eiropas Savienības noteiktajiem standartiem, kā arī iestādes darbiniekiem tiks uzlaboti darba apstākļi. 

Projekta kopējās izmaksas ir 4 266 667 eiro, no tām Eiropas Savienības fonda finansējums ir 3,2 miljoni eiro, bet nepilnus 1,07 miljonus eiro finansēs no valsts budžeta. Projektu plānots īstenot no 2024. gada 1. maija līdz 2027. gada 31. oktobrim.

Projekts tiek īstenots Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda 2021.–2027. gada plānošanas perioda ietvaros, kur vadošā iestāde Latvijā ir Iekšlietu ministrija, bet sadarbības partneris – Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti