Balvos top muižas un parka nākotnes plāns

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 2 mēnešiem.

Izstrādāts Balvu muižas apbūves un tai piegulošo teritoriju apstādījumu un publisko ārtelpu attīstības tematiskais plānojums. Līdz 14. aprīlim notiek attīstības projekta publiskā apspriešana. Balvu novada Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs Aleksandrs Sņegovs to raksturo kā detalizētu vienotu plānu Balvu pilsētas vēsturisko vietu attīstībai līdz pat 2040. gadam.

Balvu novada Attīstības un plānošanas nodaļas vadītājs Aleksandrs Sņegovs par muižas parka attīstības tematisko plānojumu
00:00 / 00:40
Lejuplādēt

"Mums ir lielas teritorijas. Tas ir Balvu Lāča dārzs, muižas parks un vēl citas teritorijas, ko mēs vienā konceptā vēlamies attīstīt. No praktiskās puses, tas ir Eiropas (ES) fondu apguve vai kādu citu fondu apguve, kas palīdzētu iegūt finansējumu. Kaut ko nojaukt vai būvēt no jauna nav paredzēts, bet, tiklīdz kāda būve, celiņi būs nolietojušies, veidojot jaunu, jau tiks ņemti vērā šī plānojuma ieteikumi. Līdz šim šīs teritorijas ir attīstījušās saraustīti, ja bija nauda kādos ES fondos, tad mēs kaut ko darījām, bet tieši šis dokuments palīdzēs šai teritorijai attīstīties vienmērīgi, ievērojot gan vēsturisko mantojumu, kā tas ir muižas parkā, gan arī citu periodu iezīmes. Bet galvenais, ka šis dokuments ļauj vienoti skatīties uz šīs teritorijas attīstību," pauda Sņegovs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti