Deputāts Burovs vadīs Saeimas Valsts pārvaldes komisiju

Pie frakcijām nepiederošais Saeimas deputāts Oļegs Burovs otrdien, 26. septembrī, iecelts par Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas vadītāju, informēja Saeimas Preses dienests. Tā lēmuši komisijas deputāti. 

Savukārt komisijas priekšsēdētāja biedra amatā ievēlēts Māris Sprindžuks ("Apvienotais saraksts"), bet komisijas sekretāra amatā – Ervins Labanovskis ("Progresīvie").  

Komisijas vadība pārvēlēta, ņemot vērā, ka līdzšinējā Valsts pārvaldes komisijas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa (Zaļo un Zemnieku savienība) atsauca sevi no amata, jo ievēlēta par Saeimas priekšsēdētāju. Savukārt līdzšinējais priekšsēdētāja biedrs Andrejs Svilāns ("Apvienotais saraksts") vairs nav 14. Saeimas sastāvā, bet līdzšinējais komisijas sekretārs Andrejs Ceļapīters ("Jaunā Vienotība") sevi atsauca no šī amata.  

Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas kompetencē ir plašs jautājumu loks – valsts iestāžu un pašvaldību darbība, civildienests un valsts amatpersonu darbība, tostarp interešu konflikta novēršana, partiju finansēšana un priekšvēlēšanu aģitācija, kā arī dzīvojamo māju pārvaldīšana un apsaimniekošana, palīdzība dzīvokļa jautājumu un denacionalizēto namu īrnieku problēmu risināšanā un nevalstiskā sektora darbība.

Burovs iepriekš atklājis, ka partija "Gods kalpot Rīgai", kuras priekšsēdētājs viņš ir, lēmusi sadarboties ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS). Balsojumā par Evikas Siliņas ("Jaunā Vienotība") jauno valdību pie frakcijām nepiederošais Burovs nobalsoja "par".

14. Saeimā Burovs tika ievēlēts no partijas "Latvija pirmajā vietā" saraksta, bet šī gada jūnijā viņš no partijas Saeimas frakcijas izstājās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti