Vilcieni starp Rīgu un Liepāju ik dienu kursēs no rītiem un vakaros

No 31. jūlija atjaunojot ikdienas vilcienu satiksmi starp Liepāju un Rīgu, no rītiem vilciens kursēs no Liepājas un vakarā būs reiss uz Liepāju, informēja Autotransporta direkcija.

Maršrutā starp Rīgu un Liepāju brauciens ar vilcienu būs līdz pat pusstundai īsāks par braucienu ar autobusu.

Liepājnieki ar vilcienu līdz Rīgai varēs aizbraukt trīs stundās un četrās minūtēs, no Liepājas ar rīta reisu izbraucot plkst. 05.00 un galvaspilsētā esot plkst. 08.04. Savukārt dobelniekiem būs iespēja ietaupīt 6 minūtes, vilcienā iekāpjot plkst. 07.06, ceļā pavadot 58 minūtes un Rīgā esot plkst. 08.04.

Savukārt svētdienās tiks saglabāti esošie reisi pēcpusdienā no Rīgas uz Liepāju un vakarā no Liepājas uz Rīgu.

Savukārt no Rīgas katru vakaru uz Liepāju brauciens ilgs trīs stundas un septiņas minūtes – no galvaspilsētas vilciens izbrauks plkst. 18.25, galapunktā esot plkst. 21.32.

Kopumā no Rīgas uz Liepāju mazāk nekā trīs stundās un desmit minūtēs varēs aizbraukt ar vilcienu un diviem autobusu ekspresreisiem. Informācija "Pasažieru vilciena" mājaslapā liecina, ka vilciena biļete pilnam maršrutam vienā virzienā maksā 6,66 eiro.

Reisus maršrutā Rīga–Liepāja "Pasažieru vilciens" izpildīs ar 210 sēdvietu trīs vagonu dīzeļvilcieniem. Pēdējā gada laikā veiktā sliežu ceļu infrastruktūras pilnveide, proti, sliežu ceļu uzlabošana posmos Jelgava–Glūda un Glūda–Dobele, ļāva samazināt ceļā pavadīto laiku. Tāpat līdz šī gada beigām plānoti turpmāki Latvijas dzelzceļa infrastruktūras uzlabošanas darbi, kas palīdzēs braucienus ar vilcienu līnijā Liepāja–Rīga nākamgad padarīt vēl nedaudz ātrākus.

Vienlaikus tiks pārskatīta reģionālo sabiedrisko autobusu maršrutu tīkla daļa, lai uzlabotu savienojamību ar vilcienu reisiem un nodrošinātu Grobiņas, Saldus un Jaunpils iedzīvotājiem ērtāku nokļūšanu uz dzelzceļa stacijām.

Plānots atcelt dažus dublējošos reģionālo autobusu reisus maršrutos Rīga–Liepāja un Rīga–Dobele.

Izmaiņas varētu stāties spēkā septembrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti