Rīgā sestdien ierobežos satiksmi motosezonas atklāšanas pasākuma laikā

Rīgā sestdien, 27. aprīlī, norisināsies motosezonas atklāšanas pasākums, un tā laikā no plkst. 13 uz stundu slēgs transportlīdzekļu satiksmi brauciena maršrutā un to šķērsojošajās ielās, informēja pašvaldībā.

Motobraucēju parādes brauciens noritēs pa maršrutu: tirdzniecības centrs "Mols" (Krasta iela 46), tālāk pagrieziens pa kreisi uz Krasta ielu, pa Dienvidu tiltu, Ziepniekkalna ielu, Mūkusalas ielu, Kuģu ielu, Trijādības ielu, Raņķa dambi, Daugavgrīvas ielu līdz Spilves lidostai.

Parādes brauciena laikā Valsts policija atbilstoši nepieciešamībai regulēs vai slēgs sabiedrisko transportlīdzekļu satiksmi. Tomēr atsevišķus maršrutus (10., 23. un 26. maršruta autobusi un 4., 19. un 27. maršruta trolejbusi) no plkst. 13 līdz plkst. 14 novirzīs pa apvedceļu, lai apbrauktu parādes norises ielas. 

Plašāk ar izmaiņām sabiedriskā transporta maršrutos iespējams iepazīties šeit.

Valsts policija minētajā maršrutā un maršrutu šķērsojošajās ielās norādītajā laikā regulēs un nepieciešamības gadījumā slēgs transportlīdzekļu satiksmi, nodrošinās motociklu kolonnas pavadīšanu, kā arī nodrošinās ceļu satiksmes drošību un sabiedrisko kārtību.

Par pasākuma norisi atbild biedrība "Latvijas Motoklubu asociācija".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti