4. studija

Kāpēc pasažieri iebilst pret jauno "Vivi" biļešu cenu un tarifu sistēmu?

4. studija

4. studija. Stārķi un aukstais ūdens

Vai Rīgā - Pērnavas ielā, kopš Austrumu maģistrāles atklāšanas pieaugusi kravas automašīnu plūsma?

Rīgā pēc Austrumu maģistrāles atklāšanas pieaugusi kravas auto plūsma Pērnavas ielā

Lai atslogotu galvaspilsētas centru no kravas transportlīdzekļiem, Rīgā pērnā gada nogalē atklāja Austrumu maģistrāli. Tagad kravas auto plūsma ir palielinājusies Grīziņkalnā, Pērnavas ielā, norāda apkaimes iedzīvotāji. 

Latvijas Televīzijas raidījuma "4. studija" skatītājs Juris pastāstīja, ka līdz ar maģistrāles atklāšanu "ir sācies kaut kas ārprātīgs: kravas auto, smagi piekrautas divdaļīgas milzu fūres un pat baļķvedēji pa Pērnavas ielu kursē nepārtrauktā straumē, dienu un nakti. Nekas tāds līdz šim nebija piedzīvots."

Rīgas domes Ārtelpas un mobilitātes departamenta direktora pienākumu izpildītāja Rudīte Reveliņa atzina, ka auto skaitīšanas iekārtas uzliktas nav, taču satiksmes plūsma Pērnavas ielā esot palielinājusies. Tāpat vairāk kravas auto kursējot Gustava Zemgala gatvē, ņemot vērā, ka ir aizliegta tranzīta kustība pilsētas centrā.

Taču paredzēts, ka Pērnavas ielā kravas transporta satiksme drīzumā tiks slēgta, iespējams, jau šajā būvniecības sezonā.

"Ir apstiprināta ielu seguma atjaunošanas programma, kuras ietvaros tiek veikta seguma atjaunošana Gustava Zemgala gatvē no Ūnijas ielas līdz Brīvības gatvei. Tikai tad, kad būs šis segums Gustava Zemgala gatvē atjaunots, strādāsim pie tā, ka tiks aizliegta kravas transporta kustība Pērnavas ielā," pavēstīja Reveliņa.

Vaicāta, kādēļ, būvējot Austrumu maģistrāli, uzreiz nevarēja arī atjaunot ielu segumu līdz Brīvības gatvei, Reveliņa daļēji piekrita, ka šis plāns neesot pilnībā realizējies. "Šogad tāpēc esam šo posmu ielikuši pirmajā ielu seguma atjaunošanas lotē, un būtībā uz šo posma seguma atjaunošanu mums ir arī būvuzņēmējs, par kuru ir pieņemts lēmums. Es būtu ļoti priecīga, ja varētu gadā atjaunot krietni vairāk ielu posmu, bet mēs darām tāda budžeta ietvaros, kāds ir piešķirts," skaidroja pašvaldības pārstāve.

"Bet uz rudeni, domājams, Pērnavas iela kravas transportam būs slēgta," piebilda Reveliņa.

Tāpat arī šobrīd tiek gatavota projekta dokumentācija, lai varētu pārbūvēt Gustava Zemgala un Brīvības gatves krustojumu, kur patlaban nereti novērojami sastrēgumi. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti