Panorāma

Vangažos atrod tvertnes ar kaitīgu šķīdumu

Panorāma

Panorāma

Vērtē Rēzeknes deputātu slimības lapu pamatotību

Veselības inspekcija vērtēs vairāku Rēzeknes domes deputātu darba nespējas lapu pamatotību

Veselības inspekcija vērtēs Rēzeknes domes deputātu darba nespējas lapu pamatotību, tā Latvijas Televīzijai apliecināja inspekcijā. Pieprasījums vērtēt deputātu slimības lapas saņemts no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas. 

Kopumā vērtēs četru Rēzeknes domes deputātu slimības lapu izsniegšanas pamatotību. Kuru tieši – Veselības inspekcijā neatklāj.

"Veselības inspekcija nav tiesīga izpaust, par kuriem konkrētiem cilvēkiem," uz Latvijas Televīzijas jautājumu atbildēja Veselības inspekcijas vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Iveta Balode. Taču uz jautājumu, vai viens no tiem ir bijušais Rēzeknes domes priekšsēdētājs Aleksandrs Bartaševičs, viņa atbildēja apstiprinoši.

Un tieši Bartaševiču Latvijas Televīzija novēroja 18. novembra svinīgajos pasākumos. Tas ir tieši divas dienas pēc tam, kad viņš un vēl trīs deputāti nepiedalījās domes sēdē, jo saslimuši.

Tā bija trešā domes sēde pēc kārtas, kura nenotika, jo vairākums deputātu neierodas.  Bartaševics stāstīja, ka viņam palicis labāk, tāpēc piedalījies svētku pasākumos.

"Mans viedoklis – es neredzu pamatojumu," telefonsarunā stāstīja deputāts. Prasīts, kā nākas, ka viņš piedalījies 18. novembra svētkos, bijušais vietvaldis skaidroja, ka viņam bija kļuvis labāk.

"Pa divām dienām man kļuvis daudz labāk, un es uzskatīju, ka es varu aiziet uz svētkiem. Kas, manuprāt, arī diezgan svarīgi. Pat ja kaut kādas iesnas tur palika, es uzskatīju, ka es tomēr varu [iet]," skaidroja Bartaševics. 

Šonedēļ slimības lapa esot noslēgta un viņš atgriezies pie deputāta pienākumu pildīšanas. Veselības inspekcijā norādīja, ka darba nespējas lapas tiks vērtētas aptuveni mēnesi. 

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministre Inga Bērziņa skaidroja, ka lūgts veikt pārbaudes, jo ministrija saņēmusi vairākus ziņojumus, ka saslimušie deputāti redzēti baznīcās, sporta sacensībās un citos publiskos pasākumos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti