Aicina uzmanīties no viltus e-pastiem Latvijas Blokķēdes attīstības asociācijas vārdā

 Finanšu krāpnieki šonedēļ izsūta iedzīvotājiem viltus e-pastus, uzdodoties par Latvijas Blokķēdes attīstības asociācijas (LBAA) darbiniekiem un informējot par viltus maksājumu konvertāciju, informēja asociācijā.

Komunikācijā ar iedzīvotājiem krāpnieki izmanto LBAA oficiālo logotipu un viltus e-pasta adresi "[email protected]" un informē par it kā veiksmīgi veiktu kriptovalūtas konvertācijas darījumu, kuru nepieciešams apstiprināt.

Lai to izdarītu, krāpnieki izveidojuši kriptovalūtu maciņu, uz kuru aicina pārskaitīt 0,0065 "Bitcoin" jeb aptuveni 210 eiro.

LBAA valdes loceklis Kristiāns Vunge skaidro, ka asociācija nenodarbojas ar kriptovalūtu maksājumu apstrādi un nekad neaicinās iedzīvotājus maksāt starpniecības vai citas pakalpojuma sniegšanas komisijas maksas.

Asociācijā norādīja, ka gadījumā, ja tiek saņemts e-pasts par it kā veiksmīgu kriptovalūtu darījumu, bet pats neesat šo darījumu veicis, tad pareizi būtu šo e-pastu ignorēt.

LBAA ir bezpeļņas organizācija, kas veicina blokķēdes tehnoloģijas ieviešanu un sadarbību starp tirgus dalībniekiem un ieinteresētajām pusēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti