Vanšu tilta projektēšanu un pārbūvi plāno uzticēt vienam būvniekam

Rīgas pašvaldība izsludinājusi apspriedi ar piegādātājiem par Vanšu tilta būvprojekta izstrādi, pārbūvi un autoruzraudzību. Pašvaldība iecerējusi Vanšu tilta projektēšanu un pārbūvi uzticēt vienam būvniekam, kas tiks izraudzīts atklāta konkursa kārtībā. Tāpat izsludināts atklāts konkurss par Jorģa Zemitāna tilta pārbūvi.

Kā informēja pašvaldībā, Jorģa Zemitāna tilta pārbūvi plānots sākt šī gada būvsezonā. Darbu izpildei plānots atvēlēt 18 mēnešus. Plānots, ka finanšu avots būvniecības realizācijai tiks saņemts no pašvaldības budžeta un investīciju programmas.

Šobrīd izsludināta arī apspriede ar piegādātājiem projektam "Vanšu tilta būvprojekta izstrāde, pārbūve un autoruzraudzība". Apspriedes mērķis ir nodrošināt ieinteresēto piegādātāju iespējas iepazīties ar plānotā iepirkuma pamatnosacījumiem un sniegt priekšlikumus iepirkuma dokumentācijas pilnveidei.

Iepirkumu plānots izsludināt pēc apspriedes noslēgšanās un saņemto priekšlikumu izskatīšanas.

Līguma izpildes termiņš šobrīd ir provizorisks, nosakot, ka būvprojekta izstrādei atvēlētais laiks ir ne ilgāks kā 12 mēneši, savukārt būvdarbu izpildes termiņš – ne vairāk kā 24 mēneši.

Vanšu tilta pārbūvi veiks pēc būvniecības veida "Projektē un būvē" (design and build), kas paredz projektēšanas darbu un būvdarbu apvienošanu. Attiecīgi Vanšu tilta projektēšanu un būvniecību veiks viens būvnieks, kas tiks izraudzīts atklāta konkursa kārtībā.

Pašvaldībā norādīja, ka pērn norisinājās Vanšu tilta būvprojekta minimālā izstrāde, kuras ietvaros veikta tilta galvenā inspekcija, pārbaudot tilta konstrukciju drošumu, izveidota tilta skice ar būvapjomiem un risinājumiem, kas nepieciešami, lai varētu izsludināt iepirkumu "Projektē un būvē" .

Konkursā par Jorģa Zemitāna tilta pārbūvi pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz 17. jūnija plkst. 10.00, savukārt jautājumus vai komentārus par Vanšu tiltu pirms iepirkuma izsludināšanas var iesniegt līdz 3. jūnija dienas beigām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti