Par «Turības» jauno rektoru ievēlē Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāni Driņķi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Biznesa augstskolas "Turība" Satversmes sapulce trešdien, 24. maijā, rektora amatā vienbalsīgi ievēlēja augstskolas Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāni, asociēto profesori Zani Driņķi, informēja augstskolā. 

Driņķe jaunos amata pienākumus sāks pildīt no šī  gada 1. jūlija. Viņu šim amatam ieteica augstskolas valde, atsaucoties līdzšinējā ilggadējā rektora Alda Baumaņa lūgumam.

Savukārt Baumanis turpmāk savus spēkus veltīs stratēģiskajiem un pārstāvniecības jautājumiem, darbojoties kā augstskolas Attīstības padomes priekšsēdētājs.  

"Ar "Turību" Driņķe ir saistīta jau 20 gadus, un šajos gados viņa ir apliecinājusi savas zināšanas, pieredzi, profesionalitāti un stratēģisko redzējumu, kas ir ļoti svarīgi elementi, lai veiksmīgi varētu pildītu augstskolas rektora pienākumus un mērķtiecīgi virzītu augstskolu tālāk uz sasniegumiem. Papildus racionālām lietām būtiska ir arī emocionālā piederība "Turības" kolektīvam, un profesorei tāda noteikti piemīt, esot vienai no "Turības" līderiem," uzsvēris augstskolas valdes priekšsēdētājs Imants Bergs.  

Jaunā rektore, sniedzot savu redzējumu par studiju procesa attīstības virzieniem un pilnveidi, uzsvēra ilgtspējīgas attīstības būtisko lomu, kurai nepieciešams caurvīt visu augstskolas darbību – zinātni un pētījumus, akadēmisko atbilstību, digitalizāciju studiju procesā, studiju virzienu un metožu pilnveidi, kā arī mentoru iesaisti studiju procesā. 

Driņķe ir arī Zinātnisko žurnālu redkolēģijas biedrs, Latvijas Tiešā mārketinga asociācijas valdes locekle un "Turības" Mentoru asociācijas valdes locekle. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti