No «Stabilitātei!» frakcijas izslēgta Saeimas deputāte Pleškāne

Pēc brauciena uz Ķīnu no "Stabilitātei!" frakcijas izslēgta Saeimas deputāte Viktorija Pleškāne, Latvijas Televīzijai apstiprināja frakcijas vadītājs Aleksejs Rosļikovs. 

Rosļikovs uzsvēra, ka "Stabilitātei!" nav sadarbojusies un nekad nesadarbosies ar varas bloku un "neprasa nekādus labumus". Ja kāds šo vēlas darīt, tad tikai ārpus "Stabilitātei!" frakcijas, atzīmēja Rosļikovs.

Vienlaikus Rosļikovs uzsvēra, ka frakcijas lēmumu nesaista ar Pleškānes neseno braucienu uz Ķīnu, kur viņa devās kopā ar citiem Saeimas deputātiem. Taču neatklāja arī konkrētu iemeslu deputātes izslēgšanai no frakcijas.

Jāatgādina, ka pērnā gada martā frakciju pameta deputāte Glorija Grevcova.

"Stabilitātei" tagad būs deviņi deputāti.

KONTEKSTS:

Saeimas deputātu grupa devās vizītē uz Ķīnu parlamentārieša Aināra Šlesera ("Latvija pirmajā vietā") vadībā. Brauciens uz Ķīnu, ko pilnībā apmaksāja šī valsts, notika, lai atvērtu durvis Latvijas uzņēmējiem, apgalvojuši Šlesera partijas biedri. 

Vizīte uz Ķīnu arī netika akceptēta Saeimā un saskaņota ar Ārlietu ministriju, tāpēc radies jautājums, vai ceļojums, kura ietvaros deputāti devās arī uz tropisko Hainaņas salu, nav uzskatāms par neatļautu dāvanu no Ķīnas valdības.

Astoņu deputātu delegācijā izteikti dominēja Šlesera partijas biedri. Braucienā piedalījās arī divi Nacionālās apvienības pārstāvji – grupas vadītāja vietnieks Aleksandrs Kiršteins un Edmunds Teirumnieks, kā arī Viktorija Pleškāne no "Stabilitātei!".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti