Rumbulā ugunsgrēka industriālajā zonā dzēšanai iesaistīti plaši glābēju spēki

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 2 mēnešiem.

Rīgā, Rumbulā, industriālajā zonā ceturtdienas vakarā izcēlās ugunsgrēks, kura dzēšanā tika iesaistīti plaši glābēju spēki un Latvijas dzelzceļa ugunsdzēsības vilciens. Naktī uz piektdienu ugunsgrēku izdevās likvidēt, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Plkst. 19.41 VUGD saņēma informāciju, ka Maskavas ielā angārā ir izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, glābēji konstatēja, ka netālu no dzelzceļa deg viens no diviem kopā sabūvētiem angāriem.

Ugunsgrēka dzēšanas darbus apgrūtināja tas, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta atradās kilometra attālumā. Tāpēc notikuma vietā strādāja 36 ugunsdzēsēji ar astoņām autocisternām un autokāpni, kā arī tika piesaistīts Latvijas dzelzceļa ugunsdzēsības vilciens. 

VUGD mikroblogošanas vietnē "Twitter" informēja, ka, lai nodrošinātu nepieciešamo ugunsdzēsēju skaitu darbam notikuma vietā un nodrošinātu reaģēšanu uz citiem notikumiem Rīgā,

piesaistīts no dežūrmaiņas brīvajā laikā esošais personāls.

Tikmēr valsts AS "Latvijas dzelzceļš" norādīja, ka ugunsgrēka dzēšanā tika iesaistīta dzelzceļa specializētā tehnika un trīs ūdens cisternas. 

Plkst. 22.49 paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks Maskavas ielā Rīgā tika lokalizēts.

Konstatēts, ka dega viens no diviem kopā sabūvētiem angāriem 870 kvadrātmetru platībā. Angārā sadega piecas vieglās automašīnas.

No liesmu izplatības ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās nosargāt otru angāru, Latvijas Televīziju informēja VUGD.

Plkst. 3.26 paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti