Mediju uzraugs uzdod izstrādāt LSM.lv viedokļu žanra satura veidošanas politiku

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) pēc iepazīšanās ar sabiedrisko mediju ombuda atzinumu un Latvijas Televīzijas (LTV) skaidrojumu par 24. februāra "Cūku komiksa" karikatūru uzdod LTV izstrādāt redakcionālo politiku viedokļu žanra materiālu publikācijām, informēja SEPLP.

SEPLP uzdeva līdz 30. aprīlim sagatavot un publicēt skaidru un sabiedrībai pieejamu redakcionālo politiku par izvēles, atlases un publicēšanas kritērijiem LSM.lv rubrikā "Ārpus ētera", kurā tiek publicēti gan viedokļu raksti, gan komiksi un karikatūras.

LTV arī uzdots līdz 30. aprīlim izstrādāt un publicēt kļūdu labošanas vadlīnijas, tajās ietverot publiskās komunikācijas noteikumus par kļūdu labošanu.

Tāpat uzdots sniegt informāciju par atbildības gradāciju un atbildības pieprasīšanu par redakcionālo vadlīniju pārkāpumiem, kā arī redakcionālās padomes darba organizēšanu šādu pārkāpumu izskatīšanā.

SEPLP arī aicina LTV informēt, kā tiks īstenoti ombuda atzinumā sniegtie ieteikumi. Mediju uzraugs arī uzdeva LTV valdei sniegt informāciju par rīcību, izskatot LTV Redakcionālās padomes lēmumus attiecībā uz 24. februāra publikācijas vērtējumu. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti