Maija beigās un jūnija sākumā notiks «Riga Pride»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 3 mēnešiem.

Lai iestātos par iekļaujošu un saliedētu Latvijas sabiedrību, no 29. maija līdz 4. jūnijam Latvijas galvaspilsētā notiks "Riga Pride", informēja LGBT un viņu draugu apvienības "Mozaīka" valdes loceklis Kaspars Zālītis. 

Viņš norādīja, ka šī gada "Riga Pride" aicinājums ir ikvienam atplaukt savā dažādībā un ieraudzīt dažādības skaistumu citos. Kā komunikācijas metode tiek izmantota "runāšana caur puķēm". Ziedi ir sena komunikācijas metode, kuru izmantoja mīlnieki, lai slepus sūtītu ziņas viens otram.

"Riga Pride" nedēļas laikā norisināsies vairāk nekā simts dažādu pasākumu un notikumu, tostarp Dažādības un iekļaušanas forums, starptautiska cilvēktiesībām un demokrātijai veltīta konference ar dažādu nozaru ekspertu dalību, daudzveidīgas diskusijas, darbnīcas, izstādes, kino seansi un koncerti.

Atskaite "Riga Pride" sāksies 17. maijā – Starptautiskajā dienā pret homofobiju, kas aizsāks pasākumu, mākslas instalāciju un performanču ciklu, kā arī Rīgā plaši tiks izkārti varavīksnes karogi, paužot solidaritāti LGBTQ cilvēku tiesībām Latvijā un pasaulē. 

Praida nedēļa noslēgsies 3. jūnijā ar galveno "Riga Pride" notikumu – gājienu "Arī mēs esam Latvija", kas Rīgas ielās kopā pulcēs tūkstošiem cilvēku. Gājiens noslēgsies ar īpašu svētku koncertu "Atplauksti! Mātei Latvijai visi bērni ir mīļi", kurā uzstāsies Latvijā zināmi un iemīļoti mūziķi. 

Savukārt "Riga Pride" kvartālā "Briania" pirmo reizi norisināsies LGBTQ kopienas zaļumballe.

"Riga Pride" organizē LGBT un viņu draugu apvienība "Mozaīka" sadarbībā ar "Active Rainbow", Latvijas Dažādības hartu, kultūrvietu "Skapis", kvartālu "Briania" un daudzām citām nevalstiskajām organizācijām, kultūrvietām, uzņēmumiem un starptautiskajām institūcijām.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti