Nogalinātās septiņgadīgās Justīnes tēvs paliek apcietinājumā

Latgales rajona tiesā Rēzeknē piektdien nolēma atstāt spēkā drošības līdzekli apcietinājumu Vladimiram Reinikovam, kurš kopā ar sievu Sandru Reinikovu ir aizdomās turamie izmeklēšanā par septiņgadīgās Justīnes slepkavību. 

 Piektdien tiesā Reinikovs neieradās, tai sekoja līdzi attālināti no cietuma.  

Drošības līdzeklis tiks piemērots tik ilgi, kamēr neiztecēs likumā noteiktais termiņš līdz kārtējai tā pārskatīšanai vai arī tiklīdz lietu nodos prokuratūrai.

Par Sandrai Reinikovai piemērotā apcietinājuma turpināšanu lems pirmdien.

Valsts policijā norāda, ka izmeklēšana turpinās.

KONTEKSTS:

Septiņgadīgās Justīnes Reinikovas tēvs un pamāte policiju informēja, ka meitene 5. maijā ap plkst. 19 esot izgājusi no savas dzīvesvietas Rēzeknes novadā, Nautrēnu pagasta Rogovkā, un nebija atgriezusies. Meitenes meklēšana nevainagojās panākumiem, bet 20. jūnijā policija paziņoja, ka Justīne atrasta mirusi ar acīmredzamiem miesas bojājumiem.

Meitenes mirstīgās atliekas atrastas apraktas pamestas mājas pagrabā Dubuļu ciemā. Aizdomās par slepkavību aizturēja Justīnes tēvu un pamāti, viņiem kā drošības līdzekli piemēroja apcietinājumu. Vēlāk viņi daļēji atzinuši vainu meitenes slepkavībā, neatzīstot tīšu slepkavību. Notikuma pēdas slēptas ļoti rūpīgi, un ir grūti noteikt meitenes nāves cēloni.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti