Dienas ziņas

Vienādos iestāšanās kritērijus Latvijas vidusskolās

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Rīgā "Rail Baltic" būvdarbi ierobežos satiksmi līdz gada beigās

Vēl līdz gada beigām jāsadzīvo ar «Rail Baltica» izraisītiem sastrēgumiem Rīgas ielās

Dzelzceļa projekta "Rail Baltica" būvniecība rit uz priekšu kā plānots, taču rīdziniekiem vēl līdz gada beigām būs jāsadzīvo ar būvdarbu izraisītiem sastrēgumiem ielās. Šonedēļ tiks pabeigti būvdarbi pie Lāčplēša ielas dzelzceļa pārvada, bet jau nākamnedēļ tie sāksies Dzirnavu ielā. 

Saistībā ar "Rail Baltica" būvdarbiem satiksme Lāčplēša ielā no Kalupes līdz Satekles ielai tiks pilnībā slēgta šonedēļ no piektdienas astoņiem vakarā līdz sestdienas astoņiem rītā. Posmā ieklās pēdējo asfalta virskārtu. Sestdien satiksme Lāčplēša ielā tiks atjaunota pa četrām braukšanas joslām.

"Darbi notiek visās vietās. Mēs arī esam pabeiguši viaduktu pie autoostas, palicis viens laidums pār Prāgas ielu. To mēs darīsim tad, kad Rīgas domes "Rail Baltica" integrācijas projektā viņi pabeigs Maskavas ielu un mēs varēsim slēgt tramvaja kustību uz Prāgas ielu. Tad mēs ķersimies klāt tur. Citādi – visi darbi iet pēc programmas," pastāstīja uzņēmuma "BeReRIX" iesaistīto pušu attiecību vadītājs Andis Linde.

No nākamās pirmdienas stāsies spēkā jauni satiksmes ierobežojumi – pilnībā slēgs Dzirnavu ielu posmā no Kļavu līdz Abrenes ielai. Tā būs slēgta gan transportlīdzekļiem, gan gājējiem.

Ierobežojumi Dzirnavu ielā varētu ilgt četras līdz piecas nedēļas.

"Lai uzsāktu montēt šo dzelzceļa pārvadu pār Dzirnavu ielu, jāsaprot, ka tajā vietā tas tilts ir platāks nekā Lāčplēša ielas un kanāla tilti kopā, pat divreiz vairāk siju, līdz ar to tas darbs prasa vairākas nedēļas," skaidroja Linde.

Lai arī gājēju kustība Dzirnavu ielā būs slēgta, gājēji no tās tāpat varēs piekļūt vilcienu peroniem. Tiks izvietotas zīmes un QR kodi, lai cilvēki spētu orientēties.

Taču ar būtiskiem ierobežojumiem ielu satiksmē būs jārēķinās tikai līdz gada beigām.

"Lāčplēša iela jau no šīs nedēļas beigām ir atrisināta. Dzirnavu iela no septembra nebūs ar pilnu jaudu, bet būs caurbraucama, un faktiski mēs kādu laiku to neaiztiksim. Gogoļa iela līdz šī gada beigām ir ierobežota, bet pēc tam arī tiks atrisināta. Faktiski nākamgad visas šīs ielas būs daudz, daudz labāk izbraucamas," mierināja Linde.

Tilts pār Daugavu tiks būvēts no labā krasta, tāpēc ierobežojumi nākamgad gaidāmi Ģenerāļa Radziņa krastmalā un Maskavas ielā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti