Panorāma

Aptur starptautiska telefonkrāpnieku grupējuma darbību

Panorāma

Jāuzlabo likumi par seksuālu uzmākšanos

VP: Noskaidrota iespējamā persona, kas Tīnūžos vadīja auto ar 240 km/h

Policija noskaidrojusi iespējamo šoferi, kurš Tīnūžos traucies ar 240 km/h

Jau noskaidrota iespējamā persona, kura Tīnūžos pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, iebraucot apdzīvotā vietā ar ātrumu virs 200 kilometriem stundā un apdraudot gan sevi, gan citus satiksmes dalībniekus. Policijā skaidro, ka sodīt personu pēc internetā publicēta video ir sarežģīti un notikušā apstākļi tiek vēl skaidroti.  

Publicētajā video redzams, ka Tīnūžos brauca"Audi" vadītājs, bet pretī brauca smagā mašīna. No tās izvairoties, vieglais auto nobrauca no ceļa, tur arvien redzams riepu nospiedums un redzams, ka līdz grāvim – vien pāris centimetru.

Video redzams, ka braukšanas ātrums, iebraucot apdzīvotā vietā, pārsniedz 200 kilometrus stundā.

Veikti bīstami apdzīšanas manevri un arī caur apļa veida krustojumu braukts pretēji braukšanas virzienam.

Trešdien šajā vietā LTV filmēšanas grupu uzrunāja kāds vīrietis, kurš stāstīja, ka atradies mašīnā. Viņš atklāja arī detaļas par notikušo, kas nav publiski izskanējušas, kuras apstiprināja arī policijā. Pie stūres bijis viņa draugs, bet viņš pats bijis iereibis, aizmidzis un pamodies, īsi pirms vadītājs sāka filmēt braucienu.

"Mēs bijām trijatā tajā mašīnā. Es pavēru acis, un nelikās viss tas tik ātri. Pēc bildēm tas bija ļoti ātri, dabā tā nelikās. Nezinu, kā lai to paskaidro. Vienkārši braucām un viss," atcerējās pasažieris.

"Es bļāvu, lai bremzē. Es pamodos pie tās mājas, un te jau bija hhhr... Tā mašīna vispār nestājās. Labi, ka viņš bija skaidrā. Nu, viņš, nevis mēs. Apbraucām tā un viss. Būtu tajā fūrē, un viss…" stāstīja vīrietis.

"Nestājās tā mašīna. Un viss," viņš piebilda.

Arī publicētajā video redzams, ka automašīnas bremzes ir pārkarsušas. Atrodoties mašīnā, gan neesot šķitis, ka situācija ir tik bīstama.

Pasažieris norādīja, ka pašlaik policija uzklausījusi viņa un otra pasažiera liecības par notikušo, bet pats vadītājs vēl nav izjautāts.

Viņš zināja arī teikt, ka automašīna nepieder vīrietim, kurš tajā brīdī to vadīja.

Valsts policijā pagaidām komentāri ir īsi – pašlaik iespējamā vadītāja un pasažieru identitātes ir zināmas, bet turpinās apstākļu skaidrošana un pierādījumu nostiprināšana.

Tāpēc policija aicina atsaukties aculieciniekus, tostarp citu auto vadītājus, kuri gadījumu fiksējuši ar video reģistratoriem. Šobrīd sākts administratīvā pārkāpuma process par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti