Dienas ziņas

RTU iekļuvusi 50 pasaules zaļāko augstskolu vidū

Dienas ziņas

(Zīmju valodā). Dienas ziņas

Ar pašmāju ražojumiem apdāvina seniorus

Ar pašmāju ražojumiem apdāvina vientuļos seniorus Latgalē

Uzmundrināt, iepriecināt un pateikties par paveikto – tā ik gadu vietējie zemnieki pateicas sabiedrisko darbu aktīvākajiem veicējiem Ziemassvētku gaidīšanas laikā. Pērn pašmāju ražotos labums saņēmuši Latgales slimnīcu darbinieki, kuri cīnījušies ar kovida nastu, tāpat arī 50 aktīvas izglītības iestādes. Šogad dāvanas saņems vientuļo senioru mājas.   

Īpašajā laikā neaizmirst par vecāko paaudzi un pateikties tiem, kuri rūpējas par viņiem – tāds ir šī gada labdarības mērķis. Nu iespēju robežās visos Latgales pansionātos un sociālajās mājās, to skaitā arī vientuļo senioru majās, svētku galdā tiks likti pašmāju audzēti labumi – grūbas, zirņi un daudz kas cits.

"Protams, mēs esam ļoti, ļoti priecīgi, ka šajā Ziemassvētku laikā nāk un atbalsta gan mūsu klientus, gan arī darbiniekus! Tas ir prieks, tiešām patiess prieks, jo pašiem mums ir ļoti grūti nodrošināt dāvanas klientiem un darbiniekiem, tāpēc esam lielu pateicību parādā visiem, kas nāk un atbalsta," atzina Rēzeknes pensionāru sociālo pakalpojumu centra vadītāja Inga Plopa.

Zemnieku saimniecības "Kotiņi" projektu koordinators Rolands Keišs sprieda, ka "varbūt cilvēki ikdienā nenovērtē vai neiedziļinās tajā, ka pansionātos dzīvo cilvēki, strādā darbinieki, bet patiesībā tas ir ļoti traks darbs. Šogad nolēmām, ka varam vismaz ar kripatiņu, bet palīdzēt šiem ļaudīm.

Atbalstīt, iedot kopgaldam produktus, lai uz svētkiem īstenus, latviskus produktus arī paēd."

"Lai vairotos labklājība, ir jāaicina ciemos, jābaro ar ēdienu un arī pašiem jābrauc ciemos un jāved dāvanas," piebilda "Kotiņu" pārstāve Sandra.

Labdarības akcijas rūķi divu nedēļu laikā apbrauks visu Latgali, dāvanas nogādājot 39 iestādēs.

Kopumā tie ir vairāk nekā 2300 seniori un 1300 darbinieki, kam sarūpētas dāvanas. Tāpat arī 2,5 tonnas ēdamās produkcijas.

"Domāju, ka pavārītes mums to visu gatavos un būs garšīgas pusdienas, vakariņas. Domāju, ka būs garšīgi, ļoti garšīgi!" sprieda Ludzas novada sociālās aprūpes centra "Ludza" sociālā darbiniece Olesja Kravale.

"Varbūt tāda kā mīlestība kā pret veciem cilvēkiem, kā pret vecākiem. Varbūt citi ved, kam nav vecāku. Domāju, ka katram mums kaut kas jādod, jādāvina ar prieku un mīlestību," piebilda Olesja Kravale.

Sagādāt pirmssvētku prieku un rūpes zemnieki noteikti plāno arī nākamgad. Tiesa, mūsdienu pasaules mainīgajā ritmā neatklājot, kas būs nākamie labo darbu galamērķi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti