Vakara tirgus Daugavpilī – iespēja gan mājražotājiem, gan pilsētniekiem

Atbalstīt vietējos mājražotājus un amatniekus aicina Augšdaugavas novads, kurš jau kopš 2016. gada kaimiņos  – Daugavpils pilsētā – organizē zemnieku vakara tirdziņu.

Tā ir iespēja divas reizes nedēļā zemniekiem braukt uz pilsētu un piedāvāt savu ražojumu, savukārt pilsētniekiem un pilsētas viesiem – iegādāties vietējo produkciju.

Šī vasara nelutina zemkopjus ar labvēlīgiem laika apstākļiem, tāpēc jo īpaši jāatbalsta vietējie ražotāji, uzskata Augšdaugavas novada domes vecākā komercdarbības speciāliste Iveta Megne.

"Jau vairākus gadus Augšdaugavas novada pašvaldība organizē Daugavpilī, Alejas ielā, zemnieku vakara tirdziņu. Tas darbojas trešdienās un piektdienās no plkst. 16 līdz 20, un tas ir tieši ļoti ērti pilsētas iedzīvotājiem vai viesiem vakarā, pēc darba, iepirkties, nopirkt mūsu pašu ražoto vietējo zemnieku audzētos augļus, dārzeņus, ogas, medu un citus produktus un izstrādājumus," stāstīja Iveta Megne. "Mums tas ir būtiski, lai atbalstītu mūsu zemniekus un citus mājražotājus, lai viņiem būtu lielāks pircēju loks, un turklāt arī mūsu kaimiņiem, Daugavpils pilsētas  iedzīvotājiem, piedāvātu iespēju iepirkties vakarā pēc darba, kad centrālais tirgus jau ir slēgts."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti