Stradiņa universitātes teritorijā taps moderns zobārstniecības centrs

Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) un RSU Stomatoloģijas institūts līdz 2028. gada nogalei RSU kampusa teritorijā plāno izveidot modernu zobārstniecības prakses un studiju centru, informēja augstskolā.

Jaunā studiju un zobārstniecības centra ēka atradīsies RSU kampusa teritorijā Dzirciema ielā 16/20, un tā plānošanas un projekta izstrādes darbi jau ir uzsākti.  

Atbilstoši ieceres plāniem RSU Bērnu zobārstniecības centrs atradīsies jaunbūves otrajā stāvā, trešajā stāvā plānotas RSU Stomatoloģijas institūta Ortodontijas klīnikas telpas, savukārt pārējos stāvos – Zobārstniecības fakultātes studiju, simulāciju u.c. telpas. Iecerēts, ka esošās ēkas ar jauno ēku būs savienotas ar gaisa koridoriem.

Kopumā ēkā būs seši stāvi, kur telpas aizņems aptuveni 4870 m2, savukārt Bērnu zobārstniecības centrs – 875 m2, kas ir ap 21% no būves platības.

Ēkas plānotās būvniecības izmaksas tiek lēstas aptuveni 13,2 miljoni eiro. Bērnu zobārstniecības centra izveidei paredzēti 3,2 miljoni eiro. Centra būvniecību varētu pabeigt 2028. gada nogalē. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti