Taksometros no Rīgas lidostas līdz centram sola biļetes par fiksētu cenu

VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"" ieviesīs taksometru vaučerus, lai risinātu taksometru problēmu, liecina satiksmes ministra Kaspara Briškena ("Progresīvie") paziņojums sociālajos tīklos.

Briškens skaidrojis, ka vaučeri būs sākotnējais risinājums, kas ļaus nopirkt braucienu ar taksometru uz centru par fiksētu cenu. Sākumā vaučeru varēs nopirkt lidostā, bet nākotnē – arī tiešsaistē.

Plānots šo produktu attīstīt, lai varētu piedāvāt braucienus arī uz citām zonām pilsētā.

Savukārt jau nākamnedēļ Saeimas atbildīgajā komisijā tiks iesniegti grozījumi likumos, kas paredz papildu risinājumus – cenu griestus, kontroles mehānismus – negodprātīgiem taksistiem, kā arī šoferu reģistrāciju.

"Šis ir arī valsts reputācijas jautājums, kas 30 gadus nav atrisināts," norādījis ministrs.

Lidosta esot atradusi arī potenciālu risinājumu tiešajiem autobusu reisiem uz centru, un ir plānots tos ieviest tuvāko mēnešu laikā.

KONTEKSTS:

Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija 10. janvārī Satiksmes ministrijai (SM) uzdeva izveidot priekšlikumus stingrākiem nosacījumiem taksometru nozarē, tostarp izvērtējot stingrāku komercpārvadājumu regulējumu arī pie VAS "Starptautiskā lidosta "Rīga"".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti