Kas jums visvairāk interesējis 2023. gadā? LSM lasītāko ziņu tops

Aizvadītajā 2023. gadā sabiedrisko mediju portāls LSM.lv teju visu gadu saglabājis stabilu ceturto pozīciju Latvijā apmeklētāko vietņu topā, bet gada lasītākā ziņa portālā pērn bija par Latvijas un Vācijas basketbolistu cīņu Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfināla spēlē.

1.  Basketbols pārsteidz!

2. Hokeja brīvdiena

 

3. Traģēdija Rogovkā

 

4. Krāšņā sagaidīšana

 

5. Dabas stihija Jēkabpilī

 

6. Novadi dižojas

 

7. Slepkavība Rēzeknē

 

8. Cīņa ar plūdiem Jēkabpilī 

 

9. Dīzeļu auto stingrākas pārbaudes

 

10. Atkal kovids?

 

Teju visu gadu LSM.lv noturējis stabilu ceturto pozīciju apmeklētāko vietņu topā

Kopumā pagājušā gada tops datos par apmeklējumu no visām ierīcēm kopā bijis mainīgs – pozīcijām mainījušies gan līderi pirmajās topa vietās, gan viss pirmais topa desmitnieks, liecina starptautiskā interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma "Gemius" apkopotie dati. Stabilāko auditorijas izaugsmi no pavasara līdz gada beigām uzrādījuši portāli tvnet.lv un 1188.lv.

Teju visa gada garumā līdera pozīcijas noturējusi vietne inbox.lv – deviņus no divpadsmit gada mēnešiem tā ierindojusies topa 1. vietā. Līdera pozīcijas zaudēšana pērnā gada februārī un martā skaidrojama ar tehniskām problēmām lapas mobilās aplikācijas uzskaitē, attiecīgi topa datos netika iekļauti dati par mobilo aplikāciju.

Tikmēr septiņus no divpadsmit gada mēnešiem otrajā topa pozīcijā bija ziņu portāls delfi.lv, kas februārī, martā un jūlijā pakāpies uz topa līdera pozīciju, bet oktobrī un novembrī ieņēmis topa trešo vietu.   

Septiņus no pagājušā gada mēnešiem ieņemot trešo vietu apmeklētāko vietņu topā, februārī, oktobrī un novembrī ziņu vietne tvnet.lv pakāpās uz topa otro pozīciju.

Dokumenti

2023.gada LSM ziņas Top100

Lejuplādēt

19.2 KB

Teju visu gadu stabilu ceturto pozīciju "gemiusAudience" topā noturējis sabiedrisko mediju ziņu portāls LSM.lv, gadu iesākot kā sestā apmeklētākā vietne, bet turpmākos mēnešus uzrādot tendenci auditorijai pieaugt.

Maijā, hokeja un Eirovīzijas mēnesī, LSM.lv sasniedza rekordaugstu apmeklējumu – 787 000 lietotāju, vienlaikus topā pakāpjoties uz 3. vietu.

Piektajā pozīcijā pērn visbiežāk ierindojās portāls jauns.lv, pagājušo gadu noslēdzot kā sestā apmeklētākā vietne, portāls tv3.lv šajā pozīcijā noturējās septiņus no divpadsmit gada mēnešiem.

Savukārt sešus pērnā gada mēnešus septītā apmeklētākā vietne bija la.lv, no septembra nokrītot uz 8. un 9. vietu apmeklētāko vietņu topā.  

 
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti