Premjere valsts svētkos aicina būt drosmīgiem un negrimt ideoloģisku kašķu purvā

Valsts svētkos mēs svinam Latvijas tautas drosmi dibināt savu valsti un cīnīties par to, un šī uzdrīkstēšanās jāliek lietā arī ikdienā, Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienas apsveikumā Latvijas iedzīvotājiem uzsvēra premjerministre Evika Siliņa ("Jaunā Vienotība").

Siliņa uzsvēra, ka "mūsējie ir visi, kuri mīl Latviju un ciena mūsu kopīgās vērtības – brīvību, demokrātiju un valsts valodu".

"Neatkarības svētkos mēs svinam Latvijas tautas uzdrīkstēšanos cīnīties par savu valsti. Šī uzdrīkstēšanās nekur nav zudusi – tā tikai jāliek lietā, attīstot jaunas, trakas biznesa idejas, nebaidoties konkurēt pasaules līmenī, drosmīgi pretojoties Krievijas mēģinājumiem slāpēt citu tautu brīvības alkas," aicināja premjere.

Siliņa atgādināja, ka Latvijas valsts vērtību un latviešu tautas spēku šogad apliecinājuši vairāki spilgti notikumi, tostarp Dziesmu un deju svētki, basketbolistu un hokejistu sasniegumi.

Vienlaikus premjere pauda, ka sabiedrībā gan nebūs vienprātības par katru jautājumu, tomēr arī tā uzskatāma par brīvības sastāvdaļu.

"Tāpēc neļausim sev iestigt uz vietas, grimstot mazu ideoloģisku kašķu purvā. Bet iesim drosmīgi un kopā uz priekšu. Lai veidotu valsti ar nākotni, kurā vietu redz arī mūsu bērni un viņu bērni. Modernu un cilvēcīgu nākotni," aicināja premjere Siliņa.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti