Dienas ziņas

Ārvalstu kino producenti Latvijā lūko pēc filmēšanu vietām

Dienas ziņas

(Zīmju valodā). Dienas ziņas

"Liepājas autobusu parks" šoferu trūkuma dēļ atceļ 42 reisus

«Liepājas autobusu parks» šoferu trūkuma dēļ atceļ 42 reisus

Nepatīkamu pārsteigumu šodien piedzīvoja daudzi pasažieri, kuri izmantoja uzņēmuma "Liepājas autobusu parks" reisus – šorīt atcelti 42 reisi. Pasažieru pārvadātājs vien paziņojis, ka reisi atcelti, jo trūkst šoferu. Autotransporta direkcija jau pērn fiksējusi līdzīgus šī pārvadātāja pārkāpumus, un arī tagad plāno to saukt pie atbildības, neizslēdzot, ka tiks lauzts līgums. 

Liepājas autoostā sastapti pasažieri, kuriem "Liepājas autobusu parka" rīcība nav pārsteigums – šādas situācijas ir jau piedzīvotas.

Robijs: "Es biju plānojis braukt vienpadsmitos. Visas biļetes bija atceltas, tagad man te ir jāsēž un jāgaida."
Ginta, taujāta, vai autobuss kavē bieži: "Diezgan, jo īpaši tad, kad atceļ. Nu dusmas ir diezgan lielas, jo īpaši, ja darbu kavē."

Rindas pēc biļetēm
Rindas pēc biļetēm

Atceltais reiss Liepājā cilvēkiem radīja neērtības arī tādā ziņā, ka daži citi reisi līdz ar to bija pārpildīti, un dažiem pasažieriem biļetes iegādāties neizdevās. 

Pasažiere Kristīne gatavojās braukt uz darbu: "Man, personīgi uz Durbi, uz darbu ir jābrauc, un ir tā nepatīkami. Tikko gribēju biļeti nopirkt un viss – netiekam. Jāmeklē risinājums. Jāprasa vīram mašīna."

Sazināties ar uzņēmuma valdi dienas garumā nebija iespējams. "Liepājas autobusu parka" padomes loceklis Didzis Jēriņš neko sīkāk nekomentēja, vien norādot, ka situācija tikšot analizēta:

"Man pašreiz tādas informācijas nav. Un, protams, valde strādā, bet paldies par informāciju. Mums ir 5. septembrī nākošā autobusa parka sēde un tad arī par to runāsim. Katra padomes sēde tiek analizēta."

"Liepājas autobusu parks" autobuss
"Liepājas autobusu parks" autobuss

Kārtējos pārkāpumus vērtēs Autotransporta direkcija, minot, ka, iespējams, tiks piemērots sods. Tā apmēru vēl noteikt nevarot, jo jāapkopo dati līdz mēneša beigām, sacīja direkcijas pārstāvji. Līguma laušanu viņi neizslēdz, bet sākumā notikšot pārrunas par šoferu trūkumu, jo pārvadātājs, kad pretendē uz konkursu,

ar parakstu apliecina, ka varēs nodrošināt nepieciešamo autobusu vadītāju skaitu, lai izpildītu visus reisus, kas tomēr nav izdevies šajā gadījumā. 

Autotransporta direkcijas pārstāvis Viktors Zaķis norādīja, ka no pārvadātāja par radīto situāciju tiks pieprasīti paskaidrojumi: "Protams, mēs viņiem piemērojam arī sodu par reisa neizpildēm, jo līgums neparedz šādas lietas."

Tiesa, pārrunas ar "Liepājas autobusu parku" jau ir bijušas un beigušās bez kādām būtiskām sankcijām vai izmaiņām uzņēmuma darbā un līgumā. Arī par to, cik cilvēku šodien nesaņēma pakalpojumu, Autotransporta direkcijai informācijas nav.   

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti