No 19. jūnija būs izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutos Kurzemē un Zemgalē

No pirmdienas, 19. jūnija, būs izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutos Kurzemē un Zemgalē. Izmaiņas skars reģionālos autobusu maršrutus Kuldīgas, Jelgavas un Saldus novada autobusu maršrutos, par to informē Autotransporta direkcija. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Kurzemes un Zemgales plānošanas reģioniem.

No 19. jūnija būs izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutos Kurzemē un Zemgalē
00:00 / 00:39
Lejuplādēt

Reģionālās nozīmes maršrutā Virka–Pelči pēcpusdienas reiss no Pelčiem turpmāk tiks uzsākts desmit minūtes vēlāk. Atsaucoties Kuldīgas novada pašvaldības Nīkrāces pagasta pārvaldes aicinājumam, mainītas reģionālās nozīmes maršrutu Skrunda–Nīkrāce reisu izpildes dienas, lai pasažieriem nodrošinātu vienmērīgu satiksmi starp Skrundu un Nīkrāci visa gada garumā. Pasažieriem jāseko arī izmaiņām, kas saistītas ar reģionālās nozīmes maršrutu Jelgava – Saldus.

Reģionālās nozīmes maršrutā Rīga–Kuldīga visu reisu kustības sarakstos turpmāk tiks iekļauta pietura Čāpuļi, lai tuvākajā apkārtnē dzīvojošie pasažieri varētu tajā iekāpt autobusos, kas dodas Rīgas vai Kuldīgas virzienos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti