Dienas ziņas

Pašvaldības atsakās no svētku uguņošanas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Uzņēmumā Latvijas dzimšanas dienu svin kopā

Uzņēmumā «ZZ Dats» Latvijas dzimšanas dienu jau tradicionāli svin kopā

Bērnudārzos, skolās un darbavietās – daudz kur jau šodien sākušās Latvijas 105. dzimšanas dienas svinības. Olas ar ķilavām, bietes ar dīgstiem, biezpiens un, protams, rupjmaize. Sācies kā joks, nu šī jau ir uzņēmuma "ZZ Dats" tradīcija Latvijas dzimšanas dienu ieskandināt ar kopīgu dziedāšanu un sviestmaižu ēšanu.

Ar Katrīnas Dimantas balsi, kas pamodinās ikvienu vēl miega mākto, Latvijai veltītās brokastis var sākties. Bet programmētāju koris vispirms vienojas patriotiskās dziesmās. 

"ZZ Dats" ir simtprocentīgs Latvijas uzņēmums un viens no lielākajiem IT uzņēmumiem valstī. Nodarbina 200 darbinieku. Paši atzīst, ka programmētāji nav uz sarunām un draudzēšanos vērstākā profesija. Tāpēc šīs brokastis ir arī veids, kā satikties.

Uzņēmuma tehniskais direktors Oskars Pakers uzslavēja svinību tematiku: "Man ļoti patīk tematiski, ka maizītes. Un jā, esam noslēgta tauta. Bet apēd vienu maizīti. Jau labāk. Apēd otru.. Un, ja vēl par datoriem var parunāt, tad jau aiziet!"

Tikmēr Administrācijas un personāla vadītāja Iveta Kažemaka atzina, ka sākotnēji tas bijis domāts kā joks, bet darbiniekiem iepaticies: "Un tas, kas patīk, jau kļūst par tradīciju. Svinam plašāk. Aicinām viesus. Un dziedam paši."

Šī gada lepnums esot izstrādātā Dziesmu svētku lietotne svētku dalībniekiem. Tagad uzņēmumā programmē onkoloģisko pacientu reģistru. Gada laikā radītas 242 jaunas lietotnes.

"ZZ Dats" direktors Edžus Žeiris sacīja, ka darbinieki ir lepni, ka dzīvo Latvijā: "Esam Latvijas uzņēmums. Jau 28 gadus. Un tā ir svētku sajūta. Esam brīvā valstī. Neizsakāmi dvēseliski mīļi. Mēs esam brīvi un varam strādāt savai valstij. Un uzlikt to ķilaviņu uz tās sviestmaizītes. To šproti!"

Tāpat jau trešo gadu korporatīvām dāvanām domātos līdzekļus uzņēmums atvēl Dakteru Klaunu kustībai. Sadarbības partneri paliek bez Ziemassvētku konfekšu kārbas, bet tā vietā slimnīcā pasmaida kāds bērns. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti