Rīgas Stacijas laukumā šogad atrastas 25 meklēšanā izsludinātas personas

Šogad Rīgas Stacijas laukumā atrastas 25 meklēšanā izsludinātas personas un sākti 95 administratīvā pārkāpuma procesi par dažāda rakstura pārkāpumiem, informēja Valsts policijā.

Lai nodrošinātu un uzturētu kārtību Stacijas laukuma apkārtnē, Valsts policija un Rīgas pašvaldības policija rīko regulāras patruļas un cilvēku pārbaudes.

Šā gada pirmajos četros mēnešos policijas klātbūtnes patruļas šajā apkaimē nodrošinātas kopumā 54 reizes.

Aprīlī tās ir bijušas klātesošas katru dienu jeb 30 reizes, savukārt janvārī un martā katrā tās bija sešas reizes, bet februārī – 12.

Likumsargi ne tikai uzrauga sabiedrisko kārtību un drošību, bet arī īsteno profilaktiska rakstura pārbaudes, iesaistot gan Rīgas pašvaldības policiju, gan dažādas Valsts policijas struktūrvienības no kriminālpolicijas, kārtības policijas un kinologus.

Kopā šogad pārbaudītas jau 3800 personas un atrastas 25 meklēšanā izsludinātas personas. Tāpat sākti 95 administratīvā pārkāpuma procesi par dažāda rakstura pārkāpumiem, piemēram, alkoholisko dzērienu lietošanu sabiedriskā vietā, sīko huligānismu, kā arī par maznozīmīgu miesas bojājumu nodarīšanu.

Uzsākti arī deviņi kriminālprocesi par narkotisko vielu glabāšanu. Līdz šim izņemti 60,1 grams dažādu narkotisko vielu.

Arī aizvadītajā 2023. gadā policija pievērsa pastiprinātu uzmanību šai apkaimei,  kopumā nodrošinot 197 patruļas. Visvairāk patruļas tika norīkotas gada siltajos mēnešos – 29 patruļas jūnijā, 28 patruļas jūlijā un 27 patruļas aprīlī.

Kopā veiktas 29 profilaktiskas pārbaudes. Pārbaudītas 9450 personas un atrastas 56 meklēšanā esošas personas. Gada griezumā uzsākti 184 administratīvā pārkāpuma procesi, kā arī uzsākti 12 kriminālprocesi par narkotisko vielu glabāšanu un izņemti 26,9 grami narkotisko vielu.

Valsts policija sadarbībā ar Rīgas pašvaldības policiju arī turpmāk rīkos patruļas un preventīvās pārbaudes šajā apkārtnē, lai nodrošinātu kārtību un mazinātu nekārtības.

Valsts policija aicina iedzīvotājus ziņot par pārkāpumiem arī turpmāk, zvanot pa tālruņa numuru 110, un izsaka pateicību par līdzcilvēku iesaisti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti