No rudens aizliegs kravas auto satiksmi Pērnavas ielā Rīgā

Šī gada rudenī Pērnavas ielā Rīgā ieviesīs plānoto kravas transporta tranzīta satiksmes aizliegumu, informēja Rīgas pašvaldības Ārtelpas un mobilitātes departaments. Šobrīd izstrādāta satiksmes organizācijas shēma, kas paredz izmaiņas, bet pirms to ieviešanas ir jāveic seguma atjaunošana Gustava Zemgala gatves posmā no Ūnijas ielas līdz Brīvības ielai. 

Tiklīdz minētajā Gustava Zemgala gatves posmā seguma atjaunošanas darbi noslēgsies, Pērnavas ielā ieviesīs kravas transporta tranzīta aizliegumu.

Departaments paredz, ka jaunā satiksmes organizācija Pērnavas ielā varētu tikt ieviesta šā gada rudenī. 

Kā iepriekš ziņots, šī gada sākumā Rīgā veica būtiskas satiksmes organizācijas izmaiņas, aizliedzot kravas transporta tranzīta satiksmi cauri pilsētas centram. Ieviešot izmaiņas, tranzīta satiksmi abos virzienos aizliedza uz Akmens tilta, Krasta ielas posmā no Salu tilta līdz Ģenerāļa Radziņa krastmalai, no Ģenerāļa Radziņa krastmalas līdz 13. janvāra ielai, 11. novembra krastmalas posmā no 13. janvāra ielas līdz Vanšu tiltam, kā arī Eksporta ielas posmā no Vanšu tilta līdz Hanzas ielai.

Pēc tam kravas transporta tranzīta satiksmi aizliedza Torņkalna apkaimē, aizliegumu ieviešot: Vienības gatves posmā no Kārļa Ulmaņa gatves līdz Jelgavas ielai, Jelgavas ielas posmā no Vienības gatves līdz Akmeņu ielai, Akmeņu ielas posmā no Valguma ielas līdz Jelgavas ielai. Tāpat abos virzienos Mūkusalas ielas posmā no Salu tilta līdz Akmeņu ielai, Valguma ielā, Raņķa dambī un Daugavgrīvas šosejas posmā līdz Finiera ielai kravas transporta, kura pilna masa ir virs piecām tonnām, kustību ierobežoja sastrēgumstundās, kas ir laika periodā no plkst. 7.00 līdz 10.00 un no plkst. 16.00 līdz 19.00.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti