4. studija

Vai iepirkties Centrāltirgū liedz pārāk augstā maksa par stāvvietu?

4. studija

Kāpēc "Rīgas namu pārvaldnieks" pieļauj dzīvokļu applūšanu nenotīrītu jumtu dēļ?

Kāpēc pasažieru iecienīta pagaidu pieturvieta Anniņmuižā būs jāslēdz?

Pagaidu pieturu pie Stradiņa universitātes pēc tramvaju līnijas remonta nesaglabās

Anniņmuižas bulvārī pie Rīgas Stradiņa universitātes tramvaja līnijas remonta laikā izveidotā pagaidu pieturvieta studentiem ir ērtāka par pastāvīgo, kas atrodas vairākus simtus metrus tālāk, taču pēc remonta to tomēr nesaglabās.

Pašvaldības uzņēmuma "Rīgas satiksme" pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane skaidroja, ka pastāvīgā pieturvieta, kas šobrīd remonta laikā ir slēgta, tiek pielāgota zemās grīdas tramvajam. Remontu plānots pabeigt tuvākajā laikā, un pēc tam pagaidu pieturvieta pie universitātes tiks slēgta. 

"Prieks, ka vietējiem iedzīvotājiem un Stradiņu universitātes studentiem pietura ir ērta, bet, ja mēs saglabāsim gan pastāvīgo pieturvietu, kas drīzumā tiks atvērta, gan pagaidu pieturvietu, tad attālums starp tām būs apmēram 150 metru, kas ir ļoti tuvu, un tas pasliktinās tramvaju kustības ātrumu," iemeslu, kādēļ pagaidu pieturvieta tiks slēgta, skaidroja Bartaševiča-Feldmane.

Uz jautājumu, ja reiz šo pieturvietu izmanto tik daudz studentu, vai blakus pieturu varētu pārcelt tieši tur, "Rīgas satiksmes" pārstāve atzina: "Saprotams, ka gribas, lai pieturvieta būtu pēc iespējas tuvāk mājai vai darbavietai, šajā gadījumā – universitātei, bet pastāvīgā pieturvieta, kurā pašlaik notiek būvdarbi, ir tieši tādēļ, ka tur ir diezgan liels dzīvojamo māju masīvs, arī skola." 

Tādēļ pastāvīgās pieturvietas noslodze ir intensīvāka visas sezonas garumā, arī brīvdienās. "Šī pieturvieta, kas pagaidām ir slēgta, apkalpo ikdienā lielāku pasažieru skaitu nekā tikai Stradiņa universitātes studentus," piebilda Bartaševiča-Feldmane.

Palūkojoties kartē, redzams, ja šo pieturvietu saglabātu, tad tik tiešām pieturvietas būtu gaužām tuvu viena otrai, turklāt blakus esošā pieturvieta atrodas līdzās lielākam satiksmes mezglam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti