Rīta Panorāma

Intervija ar Latvijas futbola Virslīgas prezidentu Maksimu Krivunecu

Rīta Panorāma

Ukrainā sarežģītā situācijā stājas spēkā mobilizācijas likums

Telefonintervija ar LTAB IT daļas vadītāju Agri Dauksti

Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs brīdina par krāpniecību viltus mājaslapā

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs (LTAB) brīdina, ka krāpnieki izveidojuši viltus interneta vietni, kurā rīko konkursus un aicina iedzīvotājus atstāt savus personas datus. Vietnē izvietots arī LTAB logo, bet biedrībā norāda, ka šādu konkursu nerīko un tā ir krāpniecība.

Līdzīgas aktivitātes ar viltotiem profiliem tiek veiktas arī sociālajos tīklos, tāpēc LTAB aicina iedzīvotājus uzmanīties un nekādā gadījumā nesniegt informāciju, tostarp bankas konta numurus, par sevi un sev tuvajiem.

Viltus interneta vietnē izvietota informācija, ka iespējams piedalīties konkursā, lai laimētu 1500 britu mārciņu dāvanu karti. Pirms tam cilvēki aicināti noklikšķināt uz pogas "Izmēģinājums", lai iegūtu iespēju atstāt kredītkartes datus.

"Aicinām ikvienu būt uzmanīgu un vienmēr atcerēties, ka LTAB mājaslapa ir ltab.lv," norādīja LTAB valdes priekšsēdētājs Jānis Abāšins, piebilstot, ka biedrība jau ir informējusi attiecīgās iestādes par negodprātīgiem cilvēkiem, kuri izmanto LTAB atpazīstamību, negodprātīgi vācot sensitīvu informāciju.

Līdztekus viltotajai mājaslapai krāpnieki izveidojuši arī viltus profilus sociālajos tīklos, komentējot dažādus, tostarp LTAB, ierakstus, aicinot apmeklēt viltus mājaslapu un piedalīties konkursā, tādējādi maldinot cilvēkus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti