Pret Ilūkstes pasta nodaļas slēgšanu parakstījušies vairāk nekā 1000 cilvēku

Izskanot ziņai par Ilūkstes pasta nodaļas plānoto slēgšanu, iedzīvotāju iniciatīvas grupa nolēma sagatavot protesta vēstuli Satiksmes ministrijai ar aicinājumu apturēt VAS "Latvijas pasts" nepārdomāto rīcību. Savākti jau vairāk nekā 1000 parakstu, to vākšana vēl turpinās.

Ilūkstes pilsētā, kur palikusi vienīgā pasta nodaļa apkaimē, jautājums par pasta pakalpojumu pieejamību klātienē ir sabiedrībai svarīgs, tā iedzīvotāju iniciatīvu vērtēja Pilskalnes iedzīvotājs, Augšdaugavas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Maigurs Krievāns (Latvijas zemnieku savienība).

Augšdaugavas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks Maigurs Krievāns
00:00 / 00:43
Lejuplādēt

"Pasta likvidācija, kā bija plānots, ir ļoti liela Ilūkstes sāpe, jo apkārt jau visas pasta nodaļas ir likvidētas," norādīja Krievāns.

Visvairāk nobažījušies ir seniori, jo viņi aktīvi izmanto pasta pakalpojumus. Arī citiem iedzīvotājiem ir svarīgi saglabāt pasta nodaļa. Turklāt iedzīvotāji neredz pamatotus "Latvijas pasta" argumentus, kādēļ tik daudz pasta nodaļu būtu jālikvidē. "Neredzam arī reālu izvērtējumu," piebilda Krievāns.

Divu nedēļu laikā ir savākti vairāk nekā 1000 parakstu, parakstu vākšanas turpinās. "Cilvēki ļoti cer uz sapratni un iedziļināšanos šajā problēmā," norādīja Krievāns.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti