Par pusmiljonu eiro uzlabos apstākļus patvēruma meklētāju centrā Muceniekos

Patvēruma meklētāju centra ēkās Muceniekos veiks energoefektivitātes paaugstināšanas un atjaunošanas darbus, informēja Nodrošinājuma valsts aģentūra (NVA). Projekta kopējās izmaksas ir 500 000 eiro, no kuriem 375 000 eiro tiks finansēti no Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda.

NVA informēja, ka projekta laikā tiks veikta ēkas fasādes un cokola siltināšana, bēniņu un pagraba siltināšana, logu un durvju nomaiņa, kā arī noteku atjaunošana un ieejas mezgla atjaunošana. Projekta rezultātā tiks uzlabota ēkas siltumnoturība un veicināta energoresursu efektīva izmantošana, palielinot ēkas kalpošanas laiku.

Vienlaikus projekts ļaus uzlabot izmitināto patvēruma meklētāju dzīves apstākļus, kā arī iestādes darbinieku darba apstākļus, pausts NVA paziņojumā.

Projekta kopējās izmaksas ir 500 000 eiro, no tām fonda finansējums ir 375 000 eiro, bet 125 000 eiro tiks finansēti no valsts budžeta. Projektu paredzēts īstenot līdz 2024. gada 31. decembrim.

Projekts tiek īstenots Patvēruma, migrācijas un integrācijas fonda 2021.–2027. gada plānošanas perioda ietvaros, kura vadošā iestāde Latvijā ir Iekšlietu ministrija.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti