Rogovkā pazudušās meitenes Justīnes meklēšanā policija mainījusi taktiku

Valsts policija aizvien turpina Rogovkā pazudušās Justīnes Reinikovas meklēšanu, pielietojot citu meklēšanas taktiku, informēja Valsts policijas pārstāve Simona Grāvīte.

Kopš 5. maija, kad meitene pazuda, ir veikti plaši un visaptveroši meklēšanas pasākumi, tostarp piesaistot gan brīvprātīgos, gan citus dienestus. Šobrīd, ņemot vērā jau veiktos meklēšanas pasākumus, apsekotās teritorijas, tai skatā ūdenstilpes un citas vietas, kā arī izmeklēšanā gūto informāciju, Valsts policija ir izvēlējusies citu meklēšanas taktiku, vairs neizvēršot masveida meklēšanas pasākumus vidē ar pastiprinātu brīvprātīgo iesaisti.

Policijā uzsver, ka meklēšanas pasākumi un veidi var būt dažādi un tie nav izsmelti.

"Tas, ka iedzīvotāji šobrīd neredz publiskus meklēšanas pasākumus, nebūt nenozīmē, ka meklēšana nenotiek," norāda policijā.

Saistībā ar meitenes pazušanu tiek rūpīgi pārbaudīta jebkura saņemtā un noskaidrotā informācija, izskatītas dažādas versijas. Ikdienas meklēšanas aktivitātēs no Valsts policijas piesaistīti resursi gan no Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirkņa, Kriminālpolicijas biroja, Kārtības policijas biroja, gan arī Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes struktūrvienībām. Jau sākotnēji, veicot neatliekamās operatīvās darbības, tika uzrunāti un nopratināti bērna radinieki, kā arī citas personas – policija strādā arī šajā virzienā.

Ņemot vērā, ka ir sākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana, plašāk izmeklēšanas detaļas policija patlaban atturas komentēt. Tiklīdz būs jaunas un publiski sniedzamas ziņas, kā arī, ja tiks izvērsti jauni publiski masveida meklēšanas pasākumi, policija par to nekavējoties informēs.

Šobrīd meklēšanu nav plānots pārtraukt, un tā turpināsies tik ilgi, cik nepieciešams, pauda Grāvīte.

KONTEKSTS:

Septiņus gadus vecā Justīne Reinikova 5. maijā ap plkst. 19 izgāja no savas dzīvesvietas Rēzeknes novadā, Nautrēnu pagastā, Rogovkā, un līdz šim brīdim nav atgriezusies, kā arī nav zināma viņas atrašanās vieta.

Pazīmes: augums 124 centimetri, gaiši mati līdz pleciem. Meitenei ir veselības problēmas. Bija ģērbusies īsā rozā virsjakā, baltā džemperī, melnās džinsa biksēs, melnos auduma apavos.

Valsts policija aicina aplūkot meitenes fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš zina viņas iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālruņa numuru 67006734 vai 110.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti