Labrīt

ES pastiprinās cīņu pret narkotiku kontrabandu Eiropas ostās

Labrīt

Ministre: Iedzīvotāju skaits sarūk, ir izaicinoši vērtēt pakalpojumu samazināšanu reģionos

"Kustība "Par!"" Eiroparlamentā cer iegūt vienu vietu. Saruna ar Lindu Curiku

«Kustība «Par!»» Eiroparlamentā cer iegūt vienu vietu

Partija "Kustība "Par!"" cer gaidāmajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās iegūt vienu vietu, intervijā Latvijas Radio sacīja partijas valdes locekle Linda Curika, kura EP vēlēšanās kandidēs kā otrais numurs partijas sarakstā.

Runājot par partijas sarakstu, kurā kā līdere norādīta Eiropas Parlamenta politiskās grupas "Renew Europe" kopienas projektu vadītāja, Ukrainas un Beļģijas pilsone Ivanna Voločija, Curika skaidroja, ka kandidātus sarakstā esošajā secībā lēma sarindot partijas valde. Tas darīts, vadoties pēc kandidātu zināšanām.

Curika norādīja, ka partija šajā EP vēlēšanās cer iegūt vienu vietu, kuru iegūtu Voločija, un tā būtu "Latvijas un Ukrainas kopīgā balss Eiropas Parlamentā". 

Jautāta, vai Voločija piedalīsies priekšvēlēšanu diskusijās, Curika pauda, ka saraksta līderei ir sešu valodu zināšanas un šobrīd viņa mācās arī latviešu valodu, ar ko klājoties labi, jo latviešu valoda esot "tikpat melodiska kā ukraiņu". Voločija cerot, ka varēs piedalīties diskusijās latviešu valodā.

KONTEKSTS:

Partijas "Kustība "Par!" līderi Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās būs Eiropas Parlamenta politiskās grupas "Renew Europe" kopienas projektu vadītāja, Ukrainas un Beļģijas pilsone Ivanna Voločija, "Kustības "Par!"" valdes locekle Linda Curika un "Kustības "Par!"" līdzpriekšsēdētāja Inese Voika.

EP vēlēšanas Latvijā notiks 8. jūnijā. Sarakstus pieteikušas 16 partijas. Otrdien, 13. februārī, Saeimā izlozēs vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numurus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti